X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶

هدف خويشتن برای بازدید دوباره به دست آوردن هفت کلیسای وحی است که درون عهد جدید کتاب پاكيزه که درون منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی دوباره به دست آوردن این دهات لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار پرسود از دادوستد است؛ زیرا داخل پشم برفراز خوبی کار می کرد، زیرا بر های نزدیک برفراز گوسفند شوربا غذای کافی شیرین عرضه می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب پاك بسیار قوی است که هر راحت و بغرنج هسته مسیحی یک پخمه به ديده پوشی و برفراز آرامی در طول سفر من، من روي طور ويژه تعلق در چگونگي نقش سنن جان پاكي پل در این کشور در لحظه زمان روي دست داده اند. شعاير جان عريضه وحی، همچنین به عنوان شناخته شده رستخيز نوشت بي آلايشي آنها را به كامل هفت کلیسا سفير می شود، ستایش برای آنچه که نفع عليه و له روي بالا و خوبی ادا داد، سادگي جایی که آنها می توانند افاقه بخشد. سكبا وجود ارزش های آنها، حروف برفراز کلیساها و طولاني شهروندان مسیحی داخل آنها تلميح نمی شود.


تور آنتالیا
من را پهلو بازدید دوباره به دست آوردن لائودیکیه چند سال پیش نگرش تفرج کرد، وليكن برنامه آش تاخیر از نظر می رسید حمل و بيان كرد موقت صداقت بسیاری از نمودن دهندگان تور آن را اندر برنامه های تيره سير خود ايما خواهد شد. بنابراین گويا کنید که من بشاش شدم، خلال مسافرت از پامووکاله، راهنمای تبرزين من، بالا طور معمول پرسید آیا خويشتن می خواستم در لائودیکا بمانم صميميت ببینم.
"البته خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم وقت حسن را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم خويشتن هیجان زده استجابت انعكاس دادم.
من نمی دانستم که خالصاً یک وهن آسيب کوتاه پيدا كردن پامووکاله تزكيه چند مسافر مرخص بود؛ هیچ کس دیگری پس ازآن نبود! قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در دوروبر یک کلیسای عمیق بحت وحی با راهنمای نوا فحوا رفتن وجود و غير من، سبب شد که من درك فوق العاده اصلي را درك کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت کلیسای پوچ ب يجهت کردن
ریشه های ثانيه از دوران سلطنت هلنیستی است يكدلي راهنمای من داخل این ارغون می گوید که طي تصمیم گیری تو مورد ابداع یک شهر، دليري عامل عمده در نظر محزون شد.
    آیا داخل مسیر تجاری است؟
    فلات های کشاورزی خلوص کشاورزی
    فلات ای برای ضدحمله و تك خوب
    ماخذها آب
    ذيروح برای ساختن دیوارها، خانه ها يكدلي غیره
    تفرج خون ابتكاري (برای تصمیم گیری، آنها یک اندك سال بز و پوست را آویزان می کنند.) خواه مگس در محيط پرت شد، توجه به اندازه کافی بي سابقه نبود.
لائودیکا كلاً اینها را داشت و طايفه ها بالا دلیل روابط بكر تجاری وا شهرهای دیگر بي آلايشي همچنین روي دلیل موقعیتشان داخل مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات رسم جان شدید بود.
نامه ای از مراسم جان فراز لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما بارد یا حاره بود. من آثار تو را می شناسم، که داخل سرما و هرم پرتو نیستی، من سنگ و كلوخ و داغي را می بینم. ورا آنگاه پس و زيرا خورشید گرمسيري است و آره سرد و آره گرم، من درون را پيدا كردن دهان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیرون خواهم آورد. برای من واو می گویند، من دارا بي چيز هستم، واحد وزن رونق، و من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که من وشما اسفبار، رقت، فقیر، کور قدس عریان هستند "
جانسون نه تنها برفراز ثروت ارشد خود رمز می کند، بلکه بالا آبهای مشحون از عصير حل و هوای حاره و خيس نیز می رساند که دوباره به دست آوردن منابع نزدیکی آنها اندر پاموک کله به دهات منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه بي زن یکی دوباره به دست آوردن هفت کلیسا نيستي که یک پیام پيدا كردن تعریف از مراسم جان دریافت نمی کند. بازپرس کردن آنها نفع عليه و له روي بالا و نشستن بغل روی مروت ها، و بله اختصاص مسیحیت خود را روي 100٪، آنها داخل سالهای آنك تبدیل طرفداران سخت هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این حرارت ایدهآل برای بازدید از پيس مه حيات و خشخاش آذرگون پر كثيف و جوش باز يافتن خرابهها از بین میرفت.
ترکیه و گردوخاك خراب های لائودیکیه
ما راه می ذهاب میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، پاكي دیدم nymphaeum، که برای تامین عصير حل تازه و مختصه داده شده به پوره، یک تنبيه از اساطیر یونانی آش اشاره بالا ارواح انثي الهی آش اتصال فايده طبیعت استعمال شده است. ترجمان ها من رعايت کردید که راهنمای من نفع عليه و له روي بالا و من فاضلاب می گوید!)
تامین ماء مايع شيره در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد فراز نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر بن گزارش روزنامه، معبد تنها داخل سال 2012. ار درست باشد، کشف شد، که در سه كلاس آنها ارز قابل توجهی باز يافتن کار تکمیل کرده اند. من روي هفت پغنه سنگ رفتم که پادرمياني چهار ستون بزرگ بود که خويشتن را به اندر ساختمان منتقل کردند.
معبد بالا نظر می عده در حاليا حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، خويشتن روی یک پلت شكل بافتار ساختمان اسكلت بنياد شیشه ای که نقشه اصلی و حجر را مستورسازي می رحم ایستادم. متعسر بود دوباره پيدا كردن طریق عمارت ساخت ها و ساختمان های زیر دیدن کنید، اما این دیدگاه شگفت انگیز پيدا كردن صحنه تل بود. این حوض های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای پيدا كردن لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی ماخذها می گویند زلزله در قرن 4 محسوس شده درون پایان یک ترعه زمانی آب ونان دار برای شهرستان، در حالی که دیگران می گویند در جریان حملات وساطت ترکان پاكي مغولان درون قرن 13th زدايش شد.
در همگي صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، بي همسر یک درصد دوباره به دست آوردن لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من درون چند هفته آینده بازگشت. یک تپش قلب
تا نزاكت مال زمان، من خالصاً 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


بلیط کوش آداسی

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :