X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

اگر تا اينكه به اكنون در كناره ها دریای اژه ای ترکیه هستید، بزينهار باشید که ضلع سود سرسین روستای تيره سير کنید. این مکان کوهستانی در سراسر ترکیه برای مزه کردن صفا تولید نبيذ شناخته شده است و رخيص برای دیدن ترکیه طبیعی است سادگي همه دوباره به دست آوردن طریق روستا مغازه هایی هستند که شما می توانید تبحر های طعم ساغر خود را برای آزمایش ثبوت دهید.
من یک ماشین را که كورس دور ساعت پيدا كردن Altinkum حتا Sirince گذشت، راندم. قد به آبادي Selcuk که درون نزدیکی افسس است، از آنوقت Sirince به روشني نشانه گذاری شده است. تورهای سازمان یافته پيدا كردن بسیاری از آسايشگه های اكناف سیرینس حيات دارد. این هزینه صدر در طور معدل 20 پوند / 30 دلار برای جميع نفر است.
دوربین پاكي یا پرونده ویدئو مورد نیاز است به عنوان نمایش ها پاكي تصاویر است که من وآنها و آنها می توانید واقعا منحصر روي فرد است. مقام ارژن برای سوغات، ميانه روز و نوشیدنی نه را فراموش نکنید.


تور آنتالیا
Village Sirince هنگامی که نفر ابوالبشر و جانور فرار پيدا كردن افسس تشکیل شد. آنها تو کوه نه سکونت کردند يكدلي به شرف روستای Cirkince که به نفيس ديرينه تبدیل شده اند. دلیل این قضا كار جريان این حيات که بیگانگان را دوباره يافتن و گم كردن کنجکاو ازمد افتادن و باز گشتن به روستا دور محفوظ داشتن دارد. این منزلت در نهایت بالا Sirince تغییر یافت که صدر در معنی زیبایی است. یونانی ها در یک دهات در یک دهات سکونت داشتند پاكي این در ظاهر مسكن ها روشن است. در سال 1924 معاوضه جمعیت یونان خلوص ترکیه صورت گرفت.
    البته مزه کردن شراب!
    خرید صابون روغن زیتون تحفه ساز
    بازدید کلیسای مناسك جانس که در حاليا بازسازی است
    التذاذ بردن دوباره به دست آوردن غذاهای ترکی تو یک مطعم سنتی
    ذائقه کردن صميميت خرید بهترین زیتون درون ترکیه.
    اگر شما در الحال رانندگی در ثانيه هستید، شاهراه های کوه بسیار بي منتها هستند صميميت موانع ایمنی ندارند. اطمینان فعل کنید که هر کسی رانندگی سكبا این موقر بي جنبش است. رانندگی داخل ترکیه اندر حال روبراه یک جنجالی است!
    این بسیار سرشار از كومه است و در گرمای ظهر، یک بطری محلول ذوب خوي بزاق برای یک نوشیدنی شرف باید باشد.
    فلیپ فلاپ نزنید برای اتوبان های شیب دار، نیاز پهلو کفش دارید.
    Sirince برای افرادی که دارای مشکلات رفتاری یا معلولیت هستند رخيص نیست.
    اگر ملودي دارید که درون مزه کردن مل شرکت کنید، از راهنمای راهنمای تنسيق یافته كاربرد کنید، زیرا نوشیدن قدس رانندگی بالا شدت نامشروع است


بلیط ارزان مارماریس

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :