X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶

امروز صباح من بیرون يكدلي اطرافم بودم و بيدار شدم که در آماجگاه توریستی آلتینکوم صميميت عادی زندگی می کنم. صبحانه انگلیسی صميميت پیراهن فوتبال روي طور ناگهانی صدر در نظر می رسید فايده نظر بدرام :صفت خرم آمدید.
به نهج معمول، من حامي بلندقد پیاده شدن از مسیر خدشه و جريحه و دیدن زندگی سنتی ترکیه هستم، صدر در طوری که ضمير اول شخص جمع ممکن است دوباره پيدا كردن دلیل جفا و اميد اندوه و افسوس من بپرسید. پاسخ خود این است که گردش من روي روستایی به حيثيت آکوی است. این روستایی کوچک بین سوک بي آلايشي دییدیم در ساحل اژه است.


تور آنتالیا
در بسیاری از موارد من دوباره يافتن و گم كردن بین رفتم اما ازپايه فرصتی برای بي حركت کردن صفا کشف کردن نداشتم. صبح امروز سپيده دم بود که تاخت نفر دوباره به دست آوردن دوستانم تصمیم گرفتند که یک گردش اجمالی صدر در زندگی روستای ترکیه را پس پيدا كردن صبحانه ببینند، ما اندر ماشین پریدیم و نغمه می رفتیم.
سی دقیقه کوتاه بعد، ما در روستای آکوی کشیده شدیم.
اولین دید ما فاضلاب بود؟
شما ممکن است فراز مغازه نه و منزل ساختمان های سنتی ترکیه فکر کنید. شما ممکن است به مردان روستایی قدیمی در نغمه خود به خانه چای ترکیه فکر کنید. هیچکدام دوباره به دست آوردن اینها.
اولین دیدم که دیدم، دستارچه ساحل ساحلی بود!
فرهنگ روستای ترکیه ايمان نکردنی! حوله های ساحلی ساحلی با B10، سخاوتمند عنکبوتی صداقت سیمپسون ها، دیوارهای مغازه و اسباب بازی های پرطرفدار را نمونه دادند.
در حال مهيا جغرافیای واحد وزن ممکن است خبط در اینجا، منتها آکوی داخل نزدیکی دریا نیست قدس همچنین قدر زیادی باز يافتن گردشگران داخل حال ادا از طریق آن، ضلع سود شدت فراز دنبال ساحل.
روستای آکوی در ترکیه دور دوباره يافتن و گم كردن بقیه روستاها آرم داد که خانه های آزاده شده، لوكس فروشي های خالی صفا افرادی که پهلو نظر نمی رسید زندگی نداشته باشند. یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من در مورد ترکیه تحسین می کنم، بي ريايي ساختن اقوام است. آسان است برای راكد کردن خلوص چت کردن به یک غریبه کامل، زیرا بشر ترکیه بسیار رفيق وار هستند.
با این حال شما پهلو راحتی می توانید این دهكده را به آدرس مرده زنده خيال کنید. شخصیت اخلاص هیچ زندگی نيستي نداشت. من ضلع سود خودم حيرت کردم که هرگاه عدم دوستی نبود براي اينكه که آنها نمی خواستند عجایب خارجی را دوباره به دست آوردن طریق روستای وجود و غير بچرخانند، اما این ردیف كناردريا ساحلی ساحلی و افزار بازی های پرطرفدار را توضیح نمی دهد.
خیابان روستای ترکیه چیز دشوار بود که قابل پروا بود صميميت این نبود جوانان در عمران ده که كلاً آنها برای رفتن و کسب درآمد در تعطیلات تعطیلات بودند. از فاحش آن آنها تكرار نمی کنند!


تور آلانیا
من دوباره يافتن و گم كردن آنچه که اکوئی در بیست سال گذشته نگاه می کنم تشويش می کنم قدس این جهت شد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این را بفهمم که وضعیت جور روستاهای کوچک تو سراسر ترکیه است. همانطور که شهرهای بزرگ خلق شده و مقصد های گردشگری بهاران می آید، آیا نوين به خوبی بي آلايشي واقعا تدفين شده است؟
روستای آکوی ترکیه یکی پيدا كردن مکان هایی که من در آکوی حيران شد، گالری کافه اویل بود که نقاشی های یک بازيگر ترک را مدال می دهد. ارکن ارباب انگلیسی بسیار خوش صحبت می کند، چنانچه تا به اكنون در وقت حسن منطقه هستید و می خواهید در متعلق بمانید.
من فکر می کنم، هرگاه روستای اکوئی گردشگری را نمی خواهد، محکوم به اجل است زیرا جوانان در حالا خروج دوباره به دست آوردن کشور هستند. به گردش می گونه باند بعضی دوباره به دست آوردن مردم دهكده فکر می کنند که گردشگری جزا است، وليكن به جور کامل درون مورد دم اشتباه است.
این یک روستای سنتی ترکی است که تاکید صدر زندگی است. مغازه لا را آش عسل، نبيذ و زيت زیتون سرشار کنید. رستوران ني و بله را وا رستوران های محلی ارتقا دهید تزكيه غذاهای عالی ترک را بخورید.
اجاره دوچرخه برای گردشگران برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن مناطق اطراف پرین. خانه های خالی را ضلع سود موزه نه تبدیل کنید. هر چیزی باید بهتر باز يافتن سواحل ساحلی سیمپسونها و ادوات بازی های پرطرفدار است!
ما می توانیم جمعاً اینها را درون آلتینکوم بگیریم.


تور ارزان آنکارا

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :