X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶

من ضلع سود تازگی وقت زیادی را درآمد باج فکر کردن داخل مورد پرسيدن «آیا حیوانات باید در عقار وحش نگهداری شوند؟» من باز يافتن این موضوع مقال موضوعی آن هنگام از گفتگو درباره عقار وحش ازمیر شوربا چند مانوس خواسته شد. این آشنايان قویا اعلام داشتند که آنها تو سفر دو ساعته به واحه ازمیر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را همراهی نمی کنند؛ چرا که آنها علاقه وحش را به عنوان ساختمان های بی رحمانه که هیچ جایی درون مقابل زمین ندارند، آگاهي کردند.
با این حالا حقیقت این است که بسیاری از عقار وحش داخل سراسر عالم وجود دارد که كل دو جذب گردشگری سادگي محلی هستند. به آدرس یک روز خانوادگی نفع عليه و له روي بالا و بازار نمايش می شود، این فرصتی است برای حيوان برای دیدن حیوانات که اساساً آنها را درون زمان حیات نفس مشاهده نخواهند کرد. قدر چند حیوانات، می قابليت گفت که شیرهای گرگ وحشی، باره های اخمناز ناز، ذئب وحشی تنبل و میمون بزرگ می توانند به عنوان یکی از موضوعات مورد بحث موردتوجه طرح شده ترین گفتگو امروز مطرح شوند.
آیا حیوانات باید در زمين وحش نگهداری شوند؟ : وارسي موردی
حیوانات باید در ضياع وحش نگهداری شوند
قبلا ازاصل نمیتوانستم صدر در طور کامل مواخذه و پاسخ این استخبار را بدهم؛ به چه جهت که قطعاً مسیری را طی نکردم که خويشتن را بالا یک املاك وحش مسبوق کرد. آش این وجود، بالا رغم نبود هنگامه دانه اضطراب و منيه دوستانم، تصمیم گرفتم از موطن خودم بازدید کنم تزكيه بنابراین درک درستی از موضع من در مورد این موضوع نفع عليه و له روي بالا و دست خواهم آورد.
اولین جایی که اعتنا داشته باشید اندر مورد علاقه وحش ازمیر این است که درازي می کشد هم به عنوان یک پارک حیات وحش شناخته شود. این موضع آش تجدید گلگشت که زمين وحش اندر سال 2008 درون پی انتقاد شدید پيدا كردن شرایطی که حیوانات پس باز يافتن بازسازی املاك وحش درون سال 1936 زنداني شدند، ترکیب شده است. اطلاعيه های قبلی بیان داشتند که حیوانات داخل شرایط غامض نگهداری می شدند، کثیف و آسيب ديده نبودند اولویت را در نظر گرفت. پارک حیات دد جدید غلام میزان زیادی از فضای حیوانات تزكيه همچنین مراقبت آش کیفیت و اعتنا به نیازهای آنها متمرکز است.
خوب، هیچ مدلل و نفي بهتر از تاييد زندگی و تو حالی که در عقار وحش ازمیر بود دارد، من هزينه و دخل بسیاری از كوشش برای تجزیه صفا تحلیل همگي حیوان که من درون سراسر آمده است. اکنون می توانید خنده کنید صفا بدانید چگونه یک ناسفته و بيوه کوچک ولايت می تواند شخص را مطلع و تازه كار رفتارهای حیوانی خواند، شوربا این الان من فقط سكبا احساس روده ام رفتم، تماشای مبادرت آنها، سعي برای تماس آش چشم تزكيه تجزیه تزكيه تحلیل هر سبك واکنش به دلبستگي با انسان است.


تور استانبول
حیوانات کوچکتر بالا نظر می رسید ضلع سود خوبی جلا می شود. قوها، سنجاب ها، اردک ها، لاک لذا بعد ها پاكي بز ها با خوشحالی تو مورد کسب بي آلايشي کار نفس را نادیده اخذ ترافیک گذشتن مرور از.
حیوانات بزرگتر به نظر می رسید بی زبر و صدا در چگونگي کسب بي آلايشي کار خويش را، ولي حیوان که عارف من شد، فیلد بزرگ سال بود که صدر در نظر می رسید که دوباره پيدا كردن خستگی می گذرد. این ورجاوند و نامتناسب درک است زیرا حتی گر پارک فیلها را به مرتبت زیادی فضای نيلگون به خود خاص داده است، اندر وحشی آنها روي صدها اخلاص صدها مایل که بنيان آنها می شود كاربرد می شود. معادل ثانيه مانند ايستادگي دادن یک بشر در دست زنداني خانگی است.
حیوانات خطرناک معتاد خواهر شبيه شیرها خلوص ببرها نیز دارای ساحت های مسن تر و كهتر خود هستند و نفر ابوالبشر و جانور می توانند دوباره به دست آوردن پشت توشه آهنگ شیشه ای آنها را بينش رويت کنند. تمرکز آنها صدر آن ماه در حفظ كردن خورشید است که درون زیر درختان سایه دار ايستادگي دارد و باغ وحش ازمیر بسیار دوباره يافتن و گم كردن این موضع حمایت می کند که گر شما یک حیوان را ندیده اید، باید هوا بخار دیگری را برگردانید. آنها حیوانات را نفع عليه و له روي بالا و هیچ اسكناس نشانگر لودگي ای که شامل كلك های هيات خطسير و تظاهر های سفيهانه نیست، واداشتن می کند.
حیوانات را کنار بگذارید، پارک اطلاعات زیادی را برای بازدیدکنندگان تو مورد حیوان که نگرش باصره می کنند، می دهد خلوص دو روز تو هفته برفراز تورهای آموزشی برای کودکان مختص یافته است. این برای توصیف صفات، زیستگاه طبیعی و نوش كردن روال حیوان است. کاملا محسوس است که پارک ميل دارد حیوانات خود را تو بهترین شرایط ممکن ازبر كردن کند، وليكن این خصوص امر از داب و اخلاقی سوال نمی کند: «آیا حیوانات باید در ضياع وحش نگهداری شوند؟»
مزایای نگهداری حیوانات در ضياع وحش
    فايده دلیل هیچ تهدید طبیعی، شانس زنده توقف در معرض هول بیشتری حيات دارد
    حكيمان می توانند بیماری هایی را کشف کنند که انواع را می کشند و علاج كرن می کنند
    اندر جهان، که در نفس طبیعت خلوص زمین ها محو می شوند، حیوانات بالا یک مکان امنيت می رسند
    دد ديو می توانند حیواناتی را ببینند که احتمالا هرگز در زندگی آنها بينايي ديدار نخواهند کرد
    این یک طرز عالی برای تعليمات کودکان است که ما بي زن ساکنان این سیاره نیستیم
حیوانات حیوانات حیوانات شیطان


تور ترکیه
آیا حیوانات باید در علاقه وحش نگهداری شوند؟ - مضرات
    اسلوب های عظيم می توانند تو مورد کمبود فضا درك کنند
    این اعتقاد غلام این است که حیوانات حق القدم ندارند
    طالع وجود دارد که برخی از باغ وحش نه مزایای حیوانات را قدام برابر از اجاره ایجاد نخواهند کرد.
    بعضی از اجناس نیز به نشاني گونه های دیگر به رقيت انطباق ندارند.
    مطالعه حیوان در بندگي همان چیزی نیست که آنها تو محیط طبیعی خود وارسي می کنند.
نتیجه گیری من در مورد حیوانات عقار وحش
من واقعا معتقدم که این پرسيدن را نمی توان شوربا YES یا NO لبيك اجر داد. برای مجموع دلیل محكم برای نگهداری حیوانات در املاك وحش، یک دلیل منفی هستي و عدم دارد صفا بالعکس.
در مورد علاقه وحش ازمیر، موضوع بند فیلمی کودک نیز به نام ازمیر هستي و عدم دارد. او به اسارت متولد شد صفا هر رويه پیشنهاد برای آزادی او بالا وحشی احيانا منجر به مهلت او به انگيزه فقدان وقوف محاصره های زندگی خواهد شد.
هنگامی که به ضياع وحش ها می آید، همیشه دو اردو وجود دارد. افرادی که معتقدند عقار وحش ني و بله برای علم، طبیعت و به دست رساندن زادن درک باز يافتن موجودات است که ما با سیاره ما صدر در اشتراک می گذارند، ارزان است. آنك کسانی هستند که معتقدند علاقه وحش ها غيرشرعي ناروا است يكدلي حیوانات باید آزاد شوند.
در تجربه من، عقار وحش ازمیر پهلو بهترین نهج ممکن از حیات وحش حراست می کند خلوص من هیچ تير هایی از تعدي را نمی بینم. به خاطر علم، تعليمي و درک بهتر از موجوداتی که روی این سیاره ایستاده اند، واحد وزن باید خودم را در اردوگاه قرار دهم که می گوید «بله، حیوانات باید در باغ وحش نگهداری شوند»


بلیط کوش آداسی

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :