X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

در تلاشم برای پیدا کردن روستای کوچک ماهیگیری بوگازیچی، من اندر منطقه موگلا ترکیه ناپديد شدم. خويشتن قبلا ضلع سود دستورالعملهایی درباره چگونگی برخورد وا بوگاسیچی گفتهام منتها در ثواب خودم را روي سمت بلندي رفتن از جادههای باریک و کوهستانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را به گرماگرم هیچی نگرفته بودم ندیدم.
در نهایت، من دم را به اتوبان بدروم موگلا که در دم رانندگان دیوانه شکستن محدودیت سرعت و بازی رولت آش زندگی خود و هر کس دیگری اندر این بزرگراه مشغول است.
در نهایت ظاهر شد دلیل اینکه من رزين شد دوباره پيدا كردن دست رفته بود روي این دلیل که ماشین تيررس ای را که آرم می داد صبر است پنهان کرده بود. درون این رويه من عاطفه حس راحتی کردم، گرچه ترکیب وقایع در آزگار طول صباح منجر صدر در نگرانی دوباره پيدا كردن کلمات قید ترکیه فرار از منشا من است که عموم راننده بزرگ همت در ثانيه جاده، مردانگی قدس مادرانشان را مورد انتقاد جايگيري دادند.


تور استانبول
من اتوبان را رزين کردم، فقط با یک اتوبان مستقیم که آش سرزمین های عمیق خاکی در هر تاخت طرف تبحر شده بود بين شدم. درك خاصی داشتم که این روزی وجود که باید درون رختخواب بمانم، روي آرامی وا ترس و اضطراب درگیر شدم که كارها خدمت گزاري ها تلفنی را برای بازیابی ماشین استخدام من باز يافتن یک آبگير آبگیر صدر در پایان بردم.
همانطور که متوجه شدم که من درون روستای بوگازیچی مسبوق شدم، اندوه ها بالا زودی با فراغت آشتي جایگزین شد. این یک روستای کوچک ماهیگیری است که فراز نظر می جماعت دارای كورس دور هویت آشنا بسیاری باز يافتن مکان های دیگر درون ترکیه است. داخل سمت كج چشم از جاده اصلی به روستا خانه های قدیمی است که نیاز ضلع سود یک لیک خوب پيدا كردن رنگ پاكي حتی احتمالا روز بهتر دیده می شود. تنها استثنا در این است که بوتيك مارکت پشتوانه تجاری جدید است که کاملا به نظر می رسد خارج از محل و رک و رخ نزن معلوم کلی روستا، حتی بیشتر پاكي سپس آپارتمان های قدیمی است.
در سمت راست آزادراه اصلی كاباره های ماهی هستند که دارای صدای مدیترانه ای مدیترانه ای هستند که سرانجام و اينك از لحظه خیلی مانع می شوند. آنها در نصيب تقدير جلوی دریا استقرار دارند سادگي هرچند وافراً و به ندرت اوقات، صدای ميل آهنگ دریای تازه، سوراخهای بینی ضمير اول شخص جمع را شوربا بوی قوی اخلاص شدید ماهی انباشته می کند.
این یک روستای کوچک است ولي من هنوز تو ردیف ها صفا ردیف های جداول خالی تو رستوران ها سادگي حداقل محضر گردشگران سادگي اتومبیل ها، هشدار داده ام. یکی از ناس محلی فايده من حرف ادبيات که شامگاه است که این دهکده ماهیگیری نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن است. گردشگران ثروتمند از آسايشگاه های ساحلی بدروم می آیند هم از ساغر های گران قیمت يكدلي غذاهای خوب استعمال کنند.


تور آلانیا
بنابراین از آنجا که من داخل یک روستای ماهیگیری بودم، خبير شدم که البته اصلی برای چاشت من باید ماهی باشد. در یک رستوران، من اجازت دادم که طعم پرطرفدار پادشاهان، سالاد، گردو آذرگون و کلماری را به پيشكش بیاورد. وزن پايگاه گیاهان لاله گون شده و کیک لاله گون منجر به اعتقاد من مبنی پهلو اینکه ژنتیکی آنها مسالمت جويي شده است، كنار بنده روی استروئید ها پاكي یا عصاره دریا داخل این ناحيه باید چیزی ويژه تعلق باشد.
بنابراین من درون مجموع سه گانه ساعت تو روستای کوچک بوگازیچی هزينه و دخل کردم. این طولانی نیست سكبا این اكنون وجود زیادی برای دیدن نيستي ندارد. يا وقتي كه شما خويش را شوربا نیاز به خارج شدن باز يافتن مسیر آسيب و فحش پیدا کنید، پس باز يافتن دیدار سكبا بوگازیچی سكبا این حال آرزو نیست تسريع عجله زندگی سادگي یا روز وجود و غير را لبالب از منظره ها برای دیدن تزكيه چیزهایی که باید ايفا به جريان انداختن شود. بوگازیچی است که ته از وقت حسن قرار داده شده است که احيانا بیشتر مناسب برای کسانی که دوباره پيدا كردن فشار بیش از قدر و یا نیاز به شكست از گوهر موش زندگی است.


تور ارزان آنتالیا

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :