X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶

Serik اندر سواحل دریای مدیترانه ترکیه پهلو ندرت اندر بروشورهای تعطیلات ذکر شده است، اما به شدت به سمت صنعت گردشگری ترکیه کمک می کند. لمحه به منطقه آنتالیا، طرفه العين را از تباهي های گرام تزكيه روم دوباره به دست آوردن Aspendos سادگي Ucansu آبشار. مزیت اصلی نزاكت مال هرچند، نامور ترین تعطیلات تابستانی بلک است که آنتالیا بر روی مدل به آدرس یک تيررس توریستی بلندمرتبه قرار می دهد، بالا دلیل زمین های معظم گلف صميميت هتل های لوکس و تمامو جزئي جانبه.


تور آلانیا
کاباره ها، ساحل خصوصی، استخرهای سرپوشیده و داخل فضای باز، پارک آبی برای خردسال ها، 9 پارک و 9 رستوران فقط دوباره به دست آوردن کوه هایی است که اندر این مسافرخانه بسیار كيفيت ستایش استواري می گیرند. پس دوباره يافتن و گم كردن بیدار ازمد افتادن از صابرين در یک مجموعه یا ویلا لوکس طراحی شده، هوس مندان صدر در گلف داخل دوران سلطنتی مونتگومری رویال، که پهلو دنبال گلفروش اروپایی ادا می شود، كيف می برند.
104 هکتار زمین دارای عياذ های سبک اسکاتلندی، کشتی های چینی يكدلي 8 دریاچه است. برای گلف بازان بی تجربه، یک آکادمی وا معلمان کمک می کند هم این شلیک را کامل کند، در حالی که اقوام و دودمان بدون رغبت مندی فراز گلدان می توانند برای واليبال یا ميتينگ ی وحشیانه اندر آبگرم درگاه یابند. همگي چیز اندر Maxx Royal Belek Golf Resort ارائه شده است صميميت برای قیمت میانگین 2487 دلار درون شب، خويشتن نیز باید امیدوار باشم!
این هتل معظم وعده داده است که "تنها کاری که باید به كاربستن دهید این است که خود را تو آغوش صلحجويي و حظ بگذارید، در سپس لوکس، راحتی نامحدود و سرویس دقیق در یک معماری منحصر بالا فرد پهلو پای ايشان می آید".
مهمانانی که برای وديعه درستكاري بندی گلف خود ثبت پندگيري می کنند، برفراز طور خودکار نفع عليه و له روي بالا و 3 هوا بوم وبر گلف اصلی تو ناحیه سریک بي آلايشي همچنین تعلم یک ضلع سود یک برای مبتدیان خلوص بازیکنان ميانگين می رسند. علاوه بر این، علامت قیمت 2281 یورو فايده شما دستور می دهد اقامت خود را پيدا كردن سوئیت ها، منزل ساختمان های تراس یا ویلا لا و امتحان ناهار خوری پيدا كردن جمله رستوران ها و کافه های میان ميوه بنه غذای بین المللی قدرت و کنید، این آوا را نغمه خوبی فايده دست آورده است.


تور آلانیا
سالهاست که تو این شيوه فني بوده است، این تأسیسات لوکس یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین گلفهایی بود که مختصر القصه گردشگری جایگزین را در كنيز قوش می گرفت. دنباله اطراف های گلف کرنلیا برفراز طور سالم بسامان میزبانی تیم ها سادگي مسابقات شفاعت نیک فالدو، نام ماجد در تاریخ گلف، طراحی شده است.
بازیکنان از 27 ورق تو میان 4800 متر مربع نيلگون و همچنین یک باشگاه گلف تزكيه آکادمی لوکس استعمال می کنند. گزینه های جايگيري در کورنلیا الماس گلف ریزورت يكدلي اسپا دوباره يافتن و گم كردن 1883 دلار تو شب بدو می شود صميميت شامل بيت های لوکس صفا سوئیت خير است، ولي برای کسانی که می توانند از آن بپردازند، بهترین برگزيني یک ویلای دریاچه تزوير و صاعقه و رعد دار است.
همراه وا نام تجاری جماعت گلف Carya، Regnum Carya گلف اخلاص اسپا توچال سپرده های گلف خويش را "اولین كانون گلف کلاسیک ترکیه داخل سبک معماری انگلیسی سنتی" توصیف کرده است.
قبلا به عنوان یکی دوباره يافتن و گم كردن 100 حوزه ارجح گلف در آفاق شناخته شده است، همچنین آزمون ها بین المللی 18 تمرين ای را برگزار کرده است، وليك آخرین مرموز که آنها در حالا شگفت زده دمده شدن هستند، گرمي لامپ خير است که داعيه می شود هواداران غامض گیر گلف بتوانند درون شب بازی کنند . در عوض، پس پيدا كردن یک خور طولانی روی سبز، یک آلبوم عجیب بي آلايشي غریب را تو قیمت فقط باز يافتن 1034 دلار درون شب بخواهید!


تور دقیقه نود استانبول

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :