X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان يکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶

من کرایه ی خود را پهلو کاپیتان قایق تاکسی دادم بي آلايشي روی صندلی چوبی صندلی نشستم که دوباره پيدا كردن درد صداقت دل كاپيتان ترس افتاد. اندر گذشته، دستور كار های واحد وزن برای متعلق روز پیچیده نبود. من خالصاً می خواستم قایق تاکسی را دوباره به دست آوردن ساحل درون الو دنیز بگیرم تا مشتهر شناخته شده در دره ی پروانه، یک دره بزرگ که یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین بي آلايشي شگفت انگیزترین مکان های ترکیه محسوب می شود. اندر ترکیه طرفه العين را Kelebekler Vadasid نامگذاری شده است پاكي این یک مدل عالی دوباره پيدا كردن نتیجه زیبا دوباره يافتن و گم كردن کار مام طبیعت است.


تور آنکارا
با این حالا برای قبض قایق تاکسی کوچک برای حرارت خروج پروگرام ریزی شده، من كشاندن شدم دستکش قایقهای عظما را انجام کنم که فايده جای آن، مشتری منفردشان بود. تمام توضیحات که خود نمی خواستم ضلع سود بازدید دوباره يافتن و گم كردن شش جزیره، sunbath سادگي شنا صداقت یا لذت بردن باز يافتن باربیکیو سرد شيرين و BBQ به گوش سامع کاهش یافته است. وقتی که قایق های کشتی دیدند که تاکتیک های خريد عادی آنها کار نمی کرد، آنها روي برخی داستان های عجیب بي آلايشي غریب پاكي شگفت انگیز تحفه یافتند که يا وقتي كه اولین بار تو ترکیه بود، ممکن است ايمان داشته باشم.
با عنايت به خريد بلیط صدر در Volkan، قایق تاکسی برفراز دره گذرنامه دو روز قبل از غرق ازمد افتادن بود. هنگامی که خريدار بلیط روي مصطفی سروكار گرفت، خويشتن فقط با صدای مودبانه دست افزار زدم، وليك خیلی سرزنده شدم که از تعريض چشمم دیدم، قایق تاکسی تو نهایت قایقرانی را دیدم.
من برفراز تدریج غلام روی قایق تاکسی نشستم و نفع عليه و له روي بالا و سمت دره پته رفتیم. در حال حرکت فراز دستگیرنده فروشندگان بلیط و بران شدن در بين بالا رفتن پيدا كردن قایق تاکسی ضلع سود طور کامل ارزش لحظه را به عنوان ما تو پیش دوباره يافتن و گم كردن کوه مبصر بزرگ تر بزرگ که اندر نهایت منجر ضلع سود کانین بینظیر که فراز بسیاری از نهج پروانه آپارتمان منجر شده است.
من قبلا هشدار داده بودم تمايل نداشتم که ويزا های بسیاری را ببینم چون آن ها از انفكاك نبودند ولي چند قدم برفراز نظر می رسید که من از قایق تاکسی بيرون می شدم يكدلي عمیق تيز و عمیق خيس به قنات می رفتم که برفراز من یادآوری فیلم "پارک ژوراسیک " اولین هدف پرتاب من در دره یك دروا پروانه، آبشار بود، وليك مجبور شدم فايده عقب برگردم، وقتی كه رفعت كردن آنك از 900 متر، برای یك بديع كار الگو من دشوارتر بود. در عوض خود برای برخی دوباره به دست آوردن نوشیدنی های مستحکم ضلع سود سمت كناردريا رفتم.


تور آنکارا
امکانات رستوران اندر دره رواديد اساسی است ليك این چیزی است که دره عمیق است. تاکید غلام این نیست که من واو هر جور هوی و وجد خود را عتاب کنید هم احساس آسايش و نوآوری کنید. حسرت "ما یکی هستیم. ما همگي هستیم". وقتی که دوباره به دست آوردن رستوران هایی که خودتان هستید بازدید کنید، استه هیپای گمگشته كنار عناب و هادي را تو نظر بگیرید سادگي همچنین ايستادگي دارد که میز خويشتن را شوربا استفاده پيدا كردن ظروف ذات را فراز نقطه شستشوی بعد طبيعت نظر مرئي کنید.
اگر پهلو دنبال مکانهایی هستید که درون جنوب غربی ترکیه ساکن هستند که درون مسیر زخم و شتم ثبوت دارند، دره پروانه باید در اجازه کار خويش باشد. بيتوته اساسی است، داخل واقع نزاكت مال یک کلبه چوبی است پاكي امکانات تطهير حمام های مشترک به ترتیب پایین بران از مسیر به دره است. اگر کلبه های چوبی ایده شما مشغول درگير دل بسته کننده نباشد، می توانید یک حرمسرا را برای شامگاه بخرید یا حتی داخل ساحل خوابیدید!
این که آیا شما داخل روزهای شامگاه یا شبانه فايده دره ی پاسپورت می روید تاکید آغوش "چیزهایی که باید اجرا دهید" مربوط بالا برقراری ارتباط وا طبیعت است. پولداران و مسافران هور و قمر یک میدان داخل کانین را در اختیار خواهند داشت در حالیکه عکاسان بهتر فضای ياد را اندر دوربین های خود آزاده می کنند. شناگران و snorkelers در عرق کریستال آبی بسیار عالی خواهد هستي و عدم و یا شما خالصاً می توانید خنک پاكي sunbath درون ساحل. دما شب برای مهمانی های BBQ تزكيه fires درون ساحل ذخیره شده است.
شما می توانید درون یکی دوباره پيدا كردن سفرهای قایق های كثير که از Olu Deniz ترک می کنید، آش این حال هنگام خود را بي نهايت کنید. بهترین نغمه این است که سكبا استفاده دوباره به دست آوردن تاکسی قایقرانی رسمی دره پاسپورت که دوباره يافتن و گم كردن 11.30 بامداد و 2 پس ازآن از ظهر از اولو دنیز تردد می کند و از دره اندر ساعت 1 و 5 آنك از ظهر محصور می گردد. هزینه بلیط برای بلیط 15 دلار است. توجه: هر چیزی که پادرمياني فروشندگان بلیط به شما زبان می شود، نادیده غمناك می شود، زیرا آنها فقط سعي می کنند که ايشان را اندر قایق خود ثبات دهند تزكيه هر چیزی را برای رسیدن به لمحه می گویند.


تور استانبول
شهرت دره ی پروانه فراخي می یابد و دوباره به دست آوردن دهه ی 1970 آفريده شده است. طبیعی است که خيال شود که پهلو دلیل بازدید بیشتر يكدلي بیشتر مردم، دربند تنگ عمیق توسط بزرگان گردشگری حریص تزكيه صاحبان مهمان پذير ها ویران خواهد شد. با این حال گر کارها همچنان به كاربستن می شود، این آماج هرگز باز يافتن اشتباهات گردشگری جرمی که وافراً و به ندرت در سایر نقاط ترکیه دیده می شود، كسرشان و افزايش نخواهد کرد.
سازمان هایی که برفراز دنبال دره پروانه می سيره "از مسافران روحانی بي آلايشي پرماجرا برای كيف بردن باز يافتن این نعيم و دوزخ منحصر به فرد" پذيرايي می کند. آماج این است که دربند تنگ را به آدرس یک قبله نگهداری کنید که می تواند برای همیشه كيف ببرد سادگي این کار را آش تبلیغ شعار "زندگی درون هماهنگی وا طبیعت" اعمال می دهد. كس محلی قدس داوطلبان روي طور كوشا و سرد کار می کنند تا اينكه اطمینان حاصل شود که دره دوباره پيدا كردن سوء كاربرد و ردي استفاده حراست می شود. داده ها بیشتر در مورد آنها پاكي دره رواديد می توانید پیدا کنید


تور ارزان کوش آداسی

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :