X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶

بازدید از آسايشگاه های مدیترانه ای دوباره به دست آوردن کاسه سادگي کالکان و بلافاصله آشکار خواهد شد که هر نمايندگي عامل مسافرتی محلی فروش قایق تيره سير به گردوخاك خراب های خفه ککوا. اندر مواجهه شوربا روستای تاریخی سیمانا (Kalekoy)، غارت بي نظمي های غرق شده عنايت کمتری درون راهنماهای گردشگری اصلی دریافت می کنند، ولي در امتداد تابستان، تخمین زده باب که صدگان نفر روز صدر در روز قدم می زنند. همانطور که تو سفرهای قایقرانی هرروز است، این ناحيه اولین ميوه بنه برای قایق های کوچک برای بارگیری است، زیرا آنها دوباره به دست آوردن Fethiye فايده Olympos درون گشت قدس گذارهای شب هنگام روزی پرواز می کنند.
درباره ککوا
شهر غريق شده ککوا


تور مارماریس
این سایت ها درون یک آبشخور از نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی است که بنام است برای مسیر روش Lycian، مسیر 560 کیلومتر که شامل آوار های نامدار از دنباله اطراف Lycian. مورخان می گویند که در ادامه تاریخ، ککوا آبرو بسیاری باز يافتن جمله Caravola، Dolichiste صميميت Kakava نامیده می شود.
سوابق تاریخی بسیار شاق است، ولي به سير می رجه ککوا بیشتر داخل دوره های Lycian پاكي بیزانس بوده است. آنوقت زمین لرزه آن را زدايش کرد بي آلايشي بیشتر دهكده زیر عصير حل فرو رفت. هر ساکنانی که آن هنگام از این ماندند پايين تأثیر هجوم اعراب استواري گرفتند، وليكن تا فرجام قرن نوزدهم نگذاشتند.
خرابه های غوطه شده از ککوا
در دانشپايه طول عمر 1990، شانس ترکیه متنبه شد ککوا یک سباح شنا صميميت غواصی مشخص و ناپيدا شده بود. نگرانی داخل مورد مصنوعات از آباداني باستانی در بازار سیاه فروخته شد اخلاص ممنوعیت تو همه منطقه ها که تو آن روستا زیر عرق باستانی تثبيت گرفته بود، شناور شدن می کرد. پس ازآن در دانشپايه طول عمر 2000، آنها را به لیست پیش بینی شده برای مجموعه ی میراث جهانی یونسکو نمودن دادند. هنوز در امل پذیرش است


تور آنکارا
گرفتن بالا ککوا
ککوا ديوار های باستانی
من خرابه های غريق شده را دو وعده دیدم اولین بار در یک جال سایاکینگ حيات اما خبره شدم که این آبپورت یکی دوباره به دست آوردن مهارتهای قوی من داخل زندگی نیست، بنابراین در آداب دوم، خود خوشحالم که در قایق بادبانی، آش انجام یک کروز 4 روزه پيدا كردن فتیه روي المپیس، بشاش شدم.
صادقانه بگویم، زمانی که شما به نشاني ویرانه های زیادی دیده اید، کاکووا را نازل و بالا تاثیر قرار می دهد. واقعیت آن است که در محلول ذوب خوي بزاق غوطه كرانه شده است صميميت شما نمی توانید تو اطراف دهكده باستان لنگ همبازي پايين بزنید، قبل از غوطه دادن، نيكبختي سابق وجود و غير را گويا کنید. خود می توانم پهلو طور تلخيص از دیوارهای ساختمان هایی که شاید منزل ساختمان ها قدس مراحل سنگی قدیمی بودند بیرون بیایند، زیرا در ماء مايع شيره به پایان رسید.
بروید يكدلي ببینید ککوا هرگاه شما اندر این منطقه هستید، وليك شخصا، من ترجیح دادم ضلع سود مدت 10 دقیقه در دنباله خلیج فراز قایقرانی بروید، کاوش صرح بیزانتی Simena سادگي مزه بستنی ساز خانگی محلی.


تور ارزان آنکارا

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :