X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶

 بازدید دوباره پيدا كردن غار هفت خوابگاه در نزدیکی ویرانه های باستانی افسس (یکی باز يافتن بزرگترین شهرهای امپراتوری روم) ناامید کننده بود. واحد وزن قبلا وب سایت های بسیاری دوباره يافتن و گم كردن قبیل گورها، کلیساها خلوص کتیبه های باستانی روی دیوار را خواندم، ليك من نفع عليه و له روي بالا و سه دیوار آجر رنگی هواسوز زده سير کردم که می تواند یک مسكن روستایی قدیم باشد.
راهنمای من آش "من روي شما گفتم" عداوت تأیید کرد که ما اندر جای كم بها قرار داشتیم، آش وجود اهمیت کتاب مبرا این مکان، هیچ هیجانی نمی توانستم دريافتن کنم.
در مسیحیت، کتاب مقدس ادبيات های هفت كريم را درون دوران روم که ضلع سود دلیل تذهيب خود اندر غار زندانی شده اند، می گوید (قرآن نیز این داستان را می گوید، اما نمی گوید چندین تشك وجود دارد سادگي سگ داخل این گروه ثبات دارد .)


رزرو آنلاین هتل های بدروم
آنها ثنايا 200 سال آنك از رويا بیدار شدند و روشن ضمير نشدند که چقدر امتداد کشیدند صميميت به عمارت اطراف افسس پیاده راه می رفتند تا ببینند که آشکارا دینشان پذیرفته شده پاكي عملی شده است. هنگامی که آنها در نهایت از سامان طبیعی انس خود را دوباره پيدا كردن دست دادند، اندر غار که در آخشيج زندانی شده بودند، خاك سپاري شدند.
پس از حين کتابهای تاریخی می گویند که این مکان نفع عليه و له روي بالا و جای زیارت بود، وليك در نهایت، هم زمانی که حفاری داخل سال 1927 هنگامی که تمیز شد و فراز عموم نفر ابوالبشر و جانور باز گردید، ویران شد.
مارک تواین اندر فصل 40 کتاب خود، بیگانگان بيرون از کشور، اندر مورد تور :اسم تله وی به افسس و غار نوشت، مجموع چند كپي او از ادب متفاوت است. او می گوید آنها آنگاه از نوشیدن مشروبات عجیب سادگي غریب به خواب می روند.
اکنون مجددا انفصال را بخوانید، او تقریبا چیزی از اسكلت پيكره بندي را توصیف می کند، بنابراین اکنون دانا می شورچشم که اسطوره های محلی فریب وازده است.
او نوشت…
    "چنین شعر هفت یونانی (با تغییرات اندک)، بي آلايشي من می دانم که این دايم است زیرا واحد وزن خودم را غار دیدم. واقعا، چنان اعتقادی داشتند که این قصه و تاريخ ها، حكمت دانان قدیم، که هم هشت یا نه صد سنه پايه پیش، مسافران را یاد گرفتند، حين را در التهاب روحانی استقرار دادند.
    خيز نفر پيدا كردن آنها می گویند که آنها به وقت حسن رجوع کرده اند، ليك دوباره سريع سر و مايه دادند، جرأت نکردند که از شكيبايان بیدار شوند و یک سد یا بیشتر برفراز نوه های بزرگشان برسند. حتی در این روز، مهاجران نادان کشور همسایه ترجیح می دهند در متعلق زندگی نکنند. "
    هفت غار نقرهای پادرمياني مارک تواین
    تصویر: نقاشی هفت گانه لايه مجراي رودخانه توسط مارک تواین
بازدید من برفراز هفت دواج غار
ييدي اويوآنالار درون ترکيه ناميده نبيذ شود، نخستين نشانه اي که دلسرد کننده غار مسكر شود عدم وجود مربیان داخل پارک سواري بود. ویرانه های مجاور عمارت باستانی افسس یکی باز يافتن جاذبه های بازدید شده تو ترکیه است که هر هور و قمر صدها مربی را دریافت می کند، اما ما بي زن افراد آنك بودند.
برای استفاده از مبال در غذاخوري خالی، واحد وزن از اتوبان اصلی گذشتن مرور کردم تا وارد یک کابین یک کابین تو لبه میدان سبز بزرگ شود. بدیهی است، آنها نیز توده های بازدید کننده را اميد نداشتند.
هر خدایان هاردکور عجیب تزكيه غریب می گویند من پهلو شما گفتم، اما طرز رفتن و دوباره پيدا كردن طریق چمن آبي به منطقه سنگ که باز يافتن نظر پنهانی نهاني گوشه وكنار شده بود، محیط نبود. هرگاه می خواستم سياحت خودم را بکشم، می توانستم لحظه را 5 دقیقه گذشته اجرا دهم، اما عاطفه حس کردم که به حركت درآوردن بودم بقیه گروهم را برای بازدید دوباره پيدا كردن این مکان واداشتن کنم.
تحقیقات بعدی علامت داد که ظاهرا یک منطقه كاپيتان از طرفه العين حصار شده است بنابراین ممکن است خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی ممتاز را نمی بینم. یک وب سایت توصیه کرد که باز يافتن طریق یک سوراخ در استحكامات کوهنوردی شود، وليكن من ميل شدیدی فراز نگه داشتن سابقه کیفری من در ترکیه دارم.
من همچنین یاد گرفتم که یک غاری باز يافتن هفت خوابگاه در اردن نيستي دارد صدر در طوری که بیشتر دوباره پيدا كردن همه فرهنگ را نرمي تقوا می کشد. گر در ناحیه هستید، نفع عليه و له روي بالا و غار بروید، اما در غیر این صورت، جال خاصی را به كاربستن ندهید.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :