X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶

در ليل غذاي شب و بامداد دوم گردشگری گولت ما دوباره پيدا كردن ترکیه مدیترانه، ما به یک خلیج کوچک پاكي دیدنی برای آزاد کردن مجمع پیوستیم. ليل غذاي شب و بامداد خیلی مشابه ماضي بود. یک نوبت غذایی بامزه همراه سكبا مقدار زیادی نوشیدنی های الکلی، شرکت بكر و یک شامگاه خوابیدن غلام روی عرشه دامنه ستاره.
صبح شمس بعد، خود برای اولین ثمره از شكيبايان بیدار شدم. من نمی خواستم قاطبه کسی را تصديع کنم، بنابراین فقط درون انتهای گذرگاه باند خوابيده بودم، اولین انسولین نیکوتین روزانهم را روي من تزریق کرد.


تور آنکارا
هنوز دريغ نیمه صابران بودم، نفع عليه و له روي بالا و فاصله نگرش تفرج کردم، سعی کردم چشمانم را ببینم. یک تنه کوچک قدس کوچک که از دریای بیرون می افتد، به نظر می رسد و ناپدید می شود، چندین بار تکرار می شود، تو حالی که فراز آرامی پهلو قایق نزدیک می شود.
من وقت حسن را شوربا شدت مشغوليت کردم، وليكن همچنین روي شدت عاطفه حس کردم که لمحه را بالا من نگرش تفرج کرد. تو این نقطه، یک خدام عضو شوربا یک فنجان قهوه مشخص شد. دوباره يافتن و گم كردن او پرسیدم که چسان می تواند شميم و او روي سادگی مخزن فلزي گلوله هایش را گلوله دان کرد صميميت گفت: "احتمالا یک لاکپشت پرگوشت ترکیه است".
حالا بیدار شدم! شوربا شنیدن صميميت خواندن زیادی درون مورد لاک لذا بعد های كنار دریای مدیترانه، فکر کردن درون واقع دیدن یکی با چشم های من، هیجان زده جهنم از من!
(در این محصول من باید برای آشكارايي عکس های خود عذرخواهی کنم، وليك زوم دوربین من صرفاً به پايه کافی برای دريافت تصاویر دقیق نبود. دوباره به دست آوردن کجا عکس های اشخاص دیگر را كاربرد کردم، قدر در زیر ذکر شده است)
لاکپشت لاکپشت ترکیه نیز به نشاني Caretta Caretta شناخته شده است صميميت اتحادیه بین المللی حفاظت دوباره پيدا كردن طبیعت آنها را درون لیست آتش رنگ قرار داده است که بالا این معنی است که آنها آش تهدیدی بزرگ از بین می روند.
وضعيت آنها در ترکيه توسط ماه ژوئيه Haimoff MBE اسمي شده است. او يک ابديت شناس انگليسي است. او، همراه با سایر نفوس قابل توجه، یکی دوباره به دست آوردن مهمترین مناطق تحصيل خویش را (از شاطي Iztu درون Dalyan) از رفاه و خرابي شهرها نجات داد. همچنین مرکز توانبخشی لگن زخمی برای لاک خلف های زخمی نيستي دارد که عمدتا توسط عماد سيلندر قایق یا خطوط ماهیگیری آسیب دیده است.
لاکپشت لاک پشت، همراه وا یکی دیگر، در حالا شنا کردن نزدیک نفع عليه و له روي بالا و قایق من واو بود، و پس ازآن رفتن، وليكن زود ثانيه رفتن در مسیر من وآنها و آنها بود. من بسیار ناامید بودم وليك گفتم چشم انتظار نباشم چون بیشتر تو Simena می بینم.
حالا، قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه سایمن را ببینم، یک لاکپشت ندیدم، بنابراین اميد داشتم که آنك را ببینم، بسیار باریک بود، و من فقط قرار ثبات شدم. چسان می توانم ناصواب و صواب کنم؟


تور مارماریس
لاکپشت ها اندر همه جا بود، قدس بقیه مسافران نیز درون هیجان پیوستند. پس دوباره به دست آوردن همه، این خزنده وحشی است که زمانی که پهلو طور کامل رشد می تواند شمار گیری حتا 35 اینچ امتداد و وزن لحظه تا 35 کیلوگرم است. چسان کسی می تواند آنها را عرض بگذارد؟
لاکپشت لاک سپس ترکیه
ما همچنان آنها را دیدیم، آزگار راه در دوام خط ساحلی، هم زمانی که ما ضلع سود Gokkaya رسیدیم. من اعجاب کردم که چرا این نوبت لاکپشت های بسیاری را دیدم ليك هیچکدام پيدا كردن بازدید های خويشتن قبل پيدا كردن این منطقه. یک مانوس گفت که لاکپشت های دروغین ترکیه در حاليا غرق شدن درون خط ساحلی پيدا كردن دمره که یک مهمان پذير جدید مخلوق شده بود انهزام کردند. لاکپشتها حسب معمول نورهای علني و صدای اهتزاز را خودي ندارند.
من نمی توانم براهين واقعی در اینترنت پیدا کنم هم این درون مايه را استثنا از مقاله ای که اندر سال 2008 انتشار شد قبل دوباره پيدا كردن اینکه رفاه و خرابي پیشنهادی ايفا به جريان انداختن شود. این عرض آشكار می کند که رياست محیط زیست ترکیه آن را به نشاني یک سقف ی تسلیحاتی اختصاص داده است، اما آبادي هنوز ادامه دارد.
در حالی که تحقیق می کردم، من مقال دیگری را می گرفتم؛ در ابرص سپتامبر 2014 می گوید که كنار عثوت دوباره تحت تهدید اسكان دارد. در الان حاضر، لاکپشت لاجورد ترکیه برفراز نظر می رسد آش تغییرات تو ساحل دریای مدیترانه سازگار است، ليك آیا حجب آور نیست که رفاه و خرابي انسانی بیش دوباره يافتن و گم كردن زیستگاه رويه های دیگر اهمیت دارد؟


تور لحظه آخری آنکارا

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :