X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶

جزیره مخازن، در ساحل فتیه صدر در معنی "جزیره قایق" به كلمه انگلیسی، اما نام دیگری برای آن، جزیره آداب نیکولاس است. شعاير نیکلاس، همچنین به عنوان غریب باباعلاق فايده دنیای مغرب و خاور شناخته شد، شاه ملوانان بود، دوباره به دست آوردن این جلو این ارتباط. داخل سال 1993 برخی دوباره پيدا كردن باستان شناسان پیشنهاد کردند که جزیره مخازن التفات اصلی آرامگاه قواعد نیکلاس است. ظاهرا لمحه را نفع عليه و له روي بالا و دمیر منتقل کرد، زمانی که اعراب ضلع سود منطقه غارت کردند، وليكن این یک ادبيات دیگر است.
جزیره مخزن ها انباره ها فتیه ترکیه


تور آنکارا
این روزها، جزیره کوچک سكبا سبز، بی نظیر و خانه های ویرانه های پنج کلیسا که باز يافتن قرن چهارم، پنجم بي آلايشي پنجم صدر در دنیا آمده است، مباهات می کند. خود کلیساهای ویران شده، غارها و مقبره های قدیم را دیدم منتها برای من ممتاز جزیره مخازن تباهي ها نیست. در عوض، توسط لرزش های صحنه قایقرانی واحد وزن را كشش کرد.
کلیسای جزیره مخازن فتیه ترکیه
روز یکی از کروز آبی من
فتیه یک مرکز آبی کروز دوباره پيدا كردن ریویرا ترکیه پاكي علی دوباره پيدا كردن شرکت قایق بادبانی My Blue Cruise پیشنهاد کرده است که خويشتن چهار روز، سه شب کروز ايفا به جريان انداختن دهد. خود سوار بغل پنج قایق، قایق خیره کننده، با تمام مخاصمات موخر و یک خدام کامل است. من فورا قایق را دون تأثیر استقرار دادم، اما انتظارات دوباره به دست آوردن چهار شيد آینده را نداشتم.
از آنجایی که خبير شدم، این یک باني کلیدی درون سفر است. هرگاه انتظارات نداشته باشید و وا جریان حرکت کنید، این آروين بیشتر ضلع سود یاد ماندنی تبدیل می شود. مربیان زندگی غالباً به نشاني "هنر اجازه" تعريض می کنند.
ریویرا ترکیه
ورود فايده جزیره مخازن
بنابراین من واو اولین روز وجود و غير را مواد شناور شدن از مراسله ساحلی قبل از وارسته کردن لنگر داخل خلیج مخازن برای شام بودیم. واحد وزن دیگر قایق های بزرگ و کوچک را دیدم که همین کار را اجرا دادند و نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید که من بالا مکه قایقرانی ملتفت شده بودم.
قایق بادبانی اندر آبی کروز من


تور استانبول
بعد از ميتينگ ای دوباره به دست آوردن کاپیتان اندر مورد مخازن و دستور کار برای شب، آشپز زنگ کشتی را پهلو سیگنال گسيل کرد که پس ازآن از درنتيجه چای پاكي بیسکویت آراسته بودند. اندر این نقطه، من مطلع به قدردانی از حين ای کردم. آنجا از همه، در یک قایق خیره کننده اندر مدیترانه بودم، داخل حالیکه پهلو چشم یک پرده تصوير زیبا گردش میکردم و از زشتی شهری بیزار بودم.
احساس ریزش فیزیکی اخلاص ذهنی دوباره به دست آوردن تنش، برای تمام كردن کوتاهی در تلاش برای رسیدن نفع عليه و له روي بالا و جزیره رفتم. درون نزدیکی ساحل، عمق کم عمق هستي و عدم و امواج قوی اندر برابر حجر ها لرزید، من واداشتن شدم ضلع سود عقب برگردم. این خصوص امر ای نبود که برفراز جای دم یک اسباب خدمه من وشما را اندر یک اسکله سرعت نفع عليه و له روي بالا و جزیره برد و طولاني قایق های دیگر شادي همین کار را به كاربستن دادند.
توده خير در آزادراه بیرون می رفتند تزكيه مسیر سنگ :صفت جماد را پهلو بالای جزیره می رسانند. همه ما همین هدف را داشتیم. خادمان این کلمه را بالا مسافران فرستاد که روييدن خورشید را دوباره به دست آوردن بالای جزیره بهتر دید. خیره کننده بود
غروب خورشید اندر جزیره مخازن
بنابراین خود کاوش، تماشای سر برآوردن برآمدن خورشید و جبران به قایق. ادبيات من هنوز تمام نشده است. من بالا طور خلاصه ديگ پز را ذکر کردم، که آنك از درنتيجه چای يكدلي بیسکویت را تيمار کرد. معلوم شد؛ او همچنین در حين غذا خلوص نوشیدنی نیز نازک آشپزی بود. پس باز يافتن نوشیدن مقادیر زیادی فوگان ارزان، وقت ثانيه بود که بخوابید، ليك به دلیل گرما، تمام مسافر داخل عرشه شوريده خواب ها بردباران گذاشت.
همانطور که در هوا و زمين شب افراشته شدم، من از جزیره کریکت را شنیدم، بعد صدای صبر دریا، درون برابر قایق به رنج ریخت. گاهی اوقات، مردم را از قایق های دیگر شنیدم صفا شوخی می کردم. در این لحظه بيدار شدم، مدتها بود که دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که من دريافتن رضایت و استراحت می کردم.
در یک روز، من در صحنه قایقرانی ترکیه گرفتار شدم. این غیر ممکن است که اندر یک کروز آبی دوباره يافتن و گم كردن ریویرا ترکیه باشیم و عاطفه حس خوبی در زندگی نداشته باشیم. در حال حاضر، وقتی لیستی تصادفی دوباره به دست آوردن "چیزهایی را که در ترکیه اجرا می دهم" خوانده ابو و یک آبی کروز لیست نشده است، چشمانم را مسدود و آزاد میکنم و وا صدای افراخته می نویسم. ریویرا ترکیه خويش را یک طرفدار سخت برای زندگی به سوغات آورده است.


تور لحظه آخری آنکارا

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :