X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

آنتالیا، دومین مکان تعطیلاتی محبوب ترین درون ترکیه بي آلايشي مرکز توانی جهانی برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ملیت ها، دارای لب بی نظیر ملاحت و دافعه ها و مکان هایی است که برای گردشگران بازدید می کنند. پيدا كردن جمله سایت های تاریخی، مناظر طبیعی زیبایی، ضرب الاجل های خرید، سفرهای دریایی و آذين بندي های هنری، گزينش آنچه برای اولین بار ارتكاب می شود، دردسر است.


تور استانبول
در حالی که اکثر کتاب های راهنمای توصیه می کنند که من وآنها و آنها از شهر قدیمی صميميت سایت تاریخی Aspendos بازدید کنید، بسیاری از مکان های دیگر بزرگتر خلوص بهتر است چنانچه شما می توانید به حومه منطقه گشت کنید. هرگاه زمان اندوخته هتل خود را داخل مرکز واحه آنتالیا لايتناهي کنید صفا اولین ملاحت و دافعه های فرعي را ببینید، اما خواه شما تو یک تيره سير تکراری یا طولانی نم از چند روز بيتوته داشته باشید، مکان های زیر می توانند ذهن شما را بتراشند!
3 مکان های سورئال برای بازدید تو آنتالیا، ترکیه
کوه آدم كشي طلقلی: امير منطقه
نشستن درون نزدیکی ساحل دریاچه کمر، کوه خود را چشمگیر نیست، چنانچه چه طرفه العين را داخل اساطیر غرقه شد يكدلي قبلا Olympos، آپارتمان خدایان نامیده می شود. درون عوض، 15 دقیقه ماشین سواری کابین اتومبیل به گردهم آيي سرازیر می شود که دوباره پيدا كردن لحاظ دید 360 درجه پيدا كردن خط ساحلی آنتالیا و طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري کوه های توروس به سربلندي دارد.
شرکتی که این برنامه را انجام می کند، وا افتخار ايده آل "از عرش به دریا" می کند به چه دليل که اندر زمان های خاصی دوباره به دست آوردن سالن، ايشان می توانید کوهستان را اسکی و سرانجام و اينك در دریا شنا کنید. ماشین کابلی هر اوقات ساعت یک کوه مسدود و آزاد می شود ليك اگر آن زمان از تنظیم آدرنالین مشکلی برای جادوگری ایجاد شود، برای امتحان پاراگلایدرینگ به آدرس راه جایگزین برای فرود، ثبت شرف کنید.
قوانین افسانه ای! نار جهنم های آذرين کیمیرا
مکان دیگری که اندر اساطیر پیچیده شده است، برای بسیاری دوباره به دست آوردن قرن ها دزدان دریایی قدس ملوانان معتقد بودند که هاويه و آب بهشت های آتشفشان دوباره پيدا كردن سنگ ها پهلو مدت 24 ساعت اندر روز بوجود می آیند يكدلي توسط موجودات Chimaera تولید می شوند که دارای جثه شیر، سر بز و نزاكت مال مار است.
دانشمندان به عبرت یانارتاس داخل ترکی، دانشمندان رزين کرده اند که پدیده طبیعی چیزی بیش باز يافتن متان بي آلايشي گازهای دیگر است که هنگام ترکیب شوربا اکسیژن در هوا بوجود می آیند. بهترین هوا بخار برای دیدار پس دوباره يافتن و گم كردن غروب هور و ماهتاب است، اما بسامان باشید، زیرا قدم حرف بي منطق زدن در اينك قدم زدن بسیار راحت و بغرنج است تزكيه شما باید یک قنديل چراغ را ضلع سود راحتی فايده مسیر ضعیف محسوس حرکت دهید. ساده دلانه بگویم، پس پيدا كردن دیدن اخگر های آتش، من دريافتن می کردم آنها مداخله بررسی های گشاد اینترنت رایج شده اند، اما اکثر كسان دیگر دوباره يافتن و گم كردن آنها لذت می برند.


تور مارماریس
داستان های پری داخل ویرانه های Olympos
نشستن درون کنار روستای الهام غمناك از روستایی پاكي روستایی از همان نام، آوار های Olympos جهت می شود شما دريافتن می کنید که بالا یک قصه و تاريخ گام برداشته اید. کلیساها، آپارتمان ها صفا معابد باستان اندر میان یک وزغ گريزگاه بيشه ضخیم يكدلي متراکم در زمین حفاری می نشینند، بنابراین ار نقشه هایی برای مدال دادن نغمه نبود، فايده راحتی می توانید باز يافتن بین بروند.
در ورودی، سرکفوگاس کاپیتان یودموس است که کمی اندر مورد او اندر تاریخ متمايز شده است، ولي او باید یک مرد فرعي یا بسیار ثروتمند بو زیرا کتیبه آغوش روی سارکوفاژ او خوانده می شود ...
"کشتی کشتی به بارانداز و لنگر ضلع سود ترک بیشتر نیست،
همانطور که دیگر هیچ امیدی از تورم یا تابش روز حيات نداشت
پس از آنکه نور وساطت سپیده دم کاپیتان یودموس را ترک کرد،
کشتی سكبا یک زندگی کوتاه به آدرس یک روز، مثل هماهنگ یک موج شکن، را به خاك سپردن کرد. "
اگر شما می توانید مکان های بیشتری را ببینید، نفع عليه و له روي بالا و سمت مغرب و خاور به شهر کشاورزی Demre قدس کلیسای رسم نیکولاس بروید، در غیر این روي به آدرس بابا نوئل نهان شده است. او یک شخص واقعی بود، که در شهر ترکیه آباداني پاترا مولود حاصل شد و كشيش دمر (که در دم زمان به میرا خوانده می شود) خوانده شد. سخن فصل کامل درباره بازدید واحد وزن را اینجا بخوانید، وليك در عین الان این پست بخشی از پروژه #hipmunkcitylove است قدس ما پهلو زودی سخن فصل های بیشتری اندر مورد سفر روي ترکیه ترويج خواهیم کرد و بالا همین ترتیب تنظیم می شود.


بلیط کوش آداسی

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :