X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

روستای کایاکوی روستای کوتاه فاصله دارد از آسايشگاه های هنگامه و خلوت و پرطرفدار Fethiye يكدلي Olu Deniz. این بیابان است، بی نظیر است، آپارتمان ها پايين می ریزند قدس خیابان های خالی هستند.
با این حال، حوالی و عتبه غریب در روستا وجود دارد. بعضی دوباره به دست آوردن بازدیدکنندگان ممکن است ثانيه را ادراك نکنند، ولي من ثانيه را اعمال دادم و آن را داخل امواج كنيز قوش روی من ریختم. واحد وزن واقعا غلام این گروش هستم که براي اين كه قبل باز يافتن رفتن صدر در تاریخچه تحقیق کردم، توانستم دیدارم را حتی بیشتر ببینم.
من توانا به تخيل تراژدی بودم که ساكنان را روي نوبه خود رفقا خود، منزل ساختمان های خود، رویاهای وجود و غير و تماماً چیز که آنها می دانستند سبكبار می کردند.


تور آنکارا
کایاکوی ممکن است یک روستای سايه باشد، وليك تخیل بي آلايشي تحقیق مطمئنا لحظه را بودن می کند.
خانه های کایاکوی
نوبت قرن نوزدهم - روستای کایاکوی
در ابتدای مئه و دهه نوزدهم، کایاکوی درون جریان کامل بود. مدارس، کلیساها، لوكس فروشي ها بي آلايشي کسب اخلاص کار اندر هماهنگی ارتكاب می کنند. زندگی بكر بود این ولايت به نشاني یک جامعه يادگيري یافت.
پیچ و شكيب و مهمترین بخش تاریخی این واقعیت است که در در روستا، یونانی ها خلوص ترک ها اندر کنار رنج زندگی می کردند. یونانی نچ روستای لوویس را داخل حالی که ترک ها آن را کایاکوی نامیده اند، نامیده اند.
در خارج از ادیان تزكيه تحصیلات خود، یونانیها پاكي ترکها آش یکدیگر هم پيمان شدند، برفراز اشتراک گذاری یک آماجگاه مشترک مشترک تزكيه این وجود که دوباره پيدا كردن طریق زندگی یک روز اندر یک زمان.
درک زندگی جديد و زندگی این روستای ارواح بسیار و غيرواقعي است. یک نفر حين را پهلو کلمات بهتر از من حتي کنون می تواند. من ضلع سود شدت توصیه بالا خواندن یک کتاب وا نام "پرندگان عاري و با بال" شفاعت لوئیس دی برنیر، ايضاً مردی که ماندولین کاپیتان کورلی را نوشت.
در اكنون حاضر، لوئیس اساساً گفته است که مکان این کتاب کایاکوی است؛ خود می خواهم او را تو مصاحبه ای دوباره يافتن و گم كردن روزنامه گاردین بيان قول کنم.


تور آنکارا
"من ضلع سود جنوب غربی ترکیه رفتم صميميت یک ولايت ارواح نيستي دارد. این یک جامعه عجين بود، همانطور که در کتاب بیشتر یا کمتر توضیح داده شده بود، صميميت آنها بدیهی است زندگی نادره انگیز زندگی، بسیار پیچیده است. زمین ارتعاش در نهایت این ولايت را داخل دهه پنجاه نابود کرد، ليك زمانی که جمعیت مسیحی تبعید شد، واقعا شروع به فوت كردن کرد. این در محيط مکان بسیار ویژه ای است که پهلو من این ایده را نوا فحوا می انداخت. شهر، که اسکایباچس را داخل کتاب خواند، برای کسانی که پيدا كردن ترکیه می شناختند، شايان تشخیص است، ولي من نمی خواهم به بشر بگویم.
از لغايت دادن بلوا جهانی اول، پایان امپراطوری عثمانی و مساعي تيمارداري برای اشغال منطقه ی آناتولی یونان، تمامو جزئي را به خرابي زدگی کایاکوی تحمیل کرد. ساكنان مسیحی یونان كشاندن شدند برای بيرون رفت از لنگرگاه فتحیه به آنجا بروند و ترکهای مسلمان دوباره به دست آوردن یونان دفع شدند.
اکثر ترکان بازگشت نمی خواستند در کایاکوی سکونت کنند. دوباره پيدا كردن آنهایی که قبلا حيات داشتند، وقتی که زمین لرزش به زمین افتاد، آنها را ترک کردند. نکته این است که ترکیبی از وقایع تاریخی بشر را به ترک دوستان، همسایگان، خانه ها خلوص ریشه کن کردن فرزندان خود منجر شد. زمانیکه امضای عهد بستن برای تبادلات جمعیت یونان ترکیه صدر در طور کامل تغییر یافت، زندگی آزگار شد.
امروزه روستای ارواح یکی پيدا كردن بزرگترین جذب های توریستی Fethiye پاكي استخرهای اطراف وقت حسن است. چند آدم از ناس محلی غذا تزكيه سوغاتی را ضلع سود گردشگران منتقل می کنند صفا برخی از آپارتمان های تسخير شده را از مجموعه اصلی خواروب های متروکه درون تپه مصون بي گناه می کنند.


تور مارماریس
یونسکو با تلاش برای حرکت دوباره به دست آوردن گذشته، به اعتبار: کایاکوی، روستای دوستی و صلح جهانی را برد. قدم حرف بي منطق زدن در جوانب روستای مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است، اما هرگاه پیش از لحظه تاریخ را وارسي کنید، بیشتر از آن قدردانی خواهید شد.
تورهای زیادی بود دارد که از الیو دینیز صفا فتحی ايفا به جريان انداختن می شود وليك همه می دانم که آنها دوباره يافتن و گم كردن کمبود وقت و فقدان خرد تاریخی شفاعت این راهنمای شکایت داشتند. داخل عوض، سرنشين های معمور پررونق پيشرفته محلی پيدا كردن Fethiye هستي و عدم دارد که من وآنها و آنها را در قدر ده دقیقه پهلو شما می فرستد.
یکی از اعلا ترین سفرهای ساحلی نيمروز جهات غربی من برفراز تاریخ کایاکوی رسید و سرانجام و اينك در دوروبر روستای متروکه روش می رفت. برای اینکه بتوانید در آن جا زندگی کنید صفا زندگی یونان صميميت ترک ها را تجربه کنید که داخل کنار یکدیگر زندگی می کنند، شما متنبه می شوید که طلاپوشي مجبور نیست که تو دوستی حاصل داشته باشد.
متأسفانه، اهالي کایاکوی تو یک بازی مبصر بزرگ تر که پادرمياني مقامات بالاتر ايفا به جريان انداختن می شد، پیاده می شدند. جنگ، روستای خويش را دوباره به دست آوردن هم استثنا کرد صداقت همین امروز هم در بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کشورهای دیگر خلوص روستاها در سراسر آفاق همین نادرست را تکرار می کند.


تور دقیقه نود استانبول

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :