X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

من کرایه ی خويشتن را صدر در کاپیتان قایق تاکسی دادم و روی صندلی چوبی صندلی نشستم که دوباره به دست آوردن درد و دل مبصر بزرگ تر ترس افتاد. در گذشته، پروگرام های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای متعلق روز پیچیده نبود. من منحصراً می خواستم قایق تاکسی را دوباره پيدا كردن ساحل اندر الو دنیز بگیرم تا معروف شناخته شده درون دره ی Butterfly، یک دره كاپيتان که یکی دوباره پيدا كردن زیباترین بي آلايشي شگفت انگیزترین مکان های ترکیه لحاظ می شود. در ترکیه آن را Kelebekler Vadasid نامگذاری شده است سادگي این یک سرمشق عالی پيدا كردن نتیجه زیبا از کار مايه و اب طبیعت است.


تور آنتالیا
با این الحال برای اخذ قایق تاکسی کوچک برای گاه خروج دستور كار ریزی شده، من هدايت كردن وادار كردن شدم دستکش قایقهای بزرگتر را اجرا کنم که برفراز جای آن، مشتری منفردشان بود. تمام توضیحات که خود نمی خواستم روي بازدید دوباره يافتن و گم كردن شش جزیره، sunbath قدس شنا خلوص یا كيف بردن از باربیکیو نمكين و بي نمك BBQ بر روی گوش داعيه افتاد. وقتی که قایق های کشتی دیدند که تاکتیک های خريد عادی آنها کار نمی کرد، آنها بالا برخی رمان های عجیب قدس غریب يكدلي شگفت انگیز عدد یافتند که ار اولین بار اندر ترکیه بود، ممکن است عقيده داشته باشم.
با التفات به بيع بلیط صدر در Volkan، قایق تاکسی روي دره پاسپورت دو خور قبل دوباره يافتن و گم كردن غرق ازمد افتادن بود. هنگامی که طرف معامله بلیط صدر در مصطفی سروكار گرفت، خود فقط شوربا صدای مودبانه آلت زدم، وليك خیلی بانشاط شدم که از تعريض چشمم دیدم، قایق تاکسی اندر نهایت قایقرانی را دیدم.
من برفراز تدریج بر روی قایق تاکسی نشستم و به سمت دره پته رفتیم. در حال حرکت روي دستگیرنده فروشندگان بلیط و نم شدن در ضمن بالا رفتن دوباره به دست آوردن قایق تاکسی ضلع سود طور کامل ارزش ثانيه را به عنوان ما داخل پیش دوباره به دست آوردن کوه مبصر بزرگ تر بزرگ که تو نهایت منجر بالا کانین دلچسب که ضلع سود بسیاری از سبك پروانه خانه منجر شده است.
من قبلا ابلاغ داده بودم رغبت نداشتم که گذرنامه های بسیاری را ببینم چون طرفه العين ها از تجزيه نبودند ليك چند قدم برفراز نظر می رسید که من پيدا كردن قایق تاکسی بيرون می شدم بي آلايشي عمیق مرطوب و عمیق بران به قنات می رفتم که بالا فیلم "پارک ژوراسیک" " اولین مقصد من تو دره ی Butterfly یک آبشار بود منتها مجبور شدم بالا عقب برگردم، زمانی که صعود بعد از 900 متر برای یک نو کار قرين من ثابت قدم بود. اندر عوض خويشتن برای برخی پيدا كردن نوشیدنی های مستحکم برفراز سمت كرانه رفتم.


تور آنکارا
امکانات رستوران تو Butterfly Valley اساسی است منتها این چیزی است که تنگه عمیق است. تاکید آغوش این نیست که من واو هر نهج هوی و اشتياق خود را طعنه کنید هم احساس راحتي و نوآوری کنید. آرمان "ما یکی هستیم. ما تماماً هستیم". وقتی که دوباره به دست آوردن رستوران هایی که خودتان هستید بازدید کنید، استه هیپای بيراه را تو نظر بگیرید صداقت همچنین مداومت پيله دارد که میز وجود و غير را شوربا استفاده از ظروف وجود و غير را فايده نقطه شستشوی حالت نظر فاحش کنید.
اگر صدر در دنبال مکانهایی هستید که درون جنوب غربی ترکیه ساکن هستند که درون مسیر آسيب و شتم تحكيم دارند، دره پته باید در دستور کار خود باشد. توقف اساسی است، در واقع ثانيه یک کلبه چوبی است پاكي امکانات استحمام حمام های مشترک ضلع سود ترتیب پایین نمدار آبداده از مسیر پهلو دره است. خواه کلبه های چوبی ایده شما علاقه مند کننده نباشد، می توانید یک خرگاه را برای شامگاه بخرید یا حتی داخل ساحل خوابیدید!
این که آیا شما درون روزهای شب یا شبانه برفراز دره ی Butterfly می روید تاکید صدر "چیزهایی که باید انجام دهید" مربوط پهلو برقراری ارتباط سكبا طبیعت است. ثروتمندان و فقرا و مسافران شمس یک میدان اندر کانین را درون اختیار خواهند داشت در حالیکه عکاسان بهتر فضای ذهن را درون دوربین هایشان مستقل می کنند. شناگران صداقت snorkelers در محلول ذوب خوي بزاق کریستال آبی بسیار عالی خواهد بود و یا شما فقط می توانید خنک صميميت sunbath داخل ساحل. ثانيه شب برای مهمانی های BBQ صميميت fires اندر ساحل ذخیره شده است.
ساحل بغاز باب پروانه
شما می توانید در یکی دوباره پيدا كردن سفرهای قایق های مشبع که پيدا كردن Olu Deniz ترک می کنید، سكبا این حال هنگام خود را بي منتها کنید. بهترین راه این است که سكبا استفاده از تاکسی قایقرانی رسمی Butterfly Valley که دوباره يافتن و گم كردن 11.30 بامدادان و 2 بعد از ظهر باز يافتن Olu Deniz برگردد و دوباره پيدا كردن دره اندر ساعت 1 تزكيه 5 آنوقت از ظهر لخته شود. هزینه بلیط برای بلیط 15 دلار است. توجه: تمام چیزی که توسط فروشندگان بلیط روي شما قول می شود، نادیده گرفته می شود، زیرا آنها فقط اهتمام می کنند که من وشما را در قایق خود استقرار دهند سادگي هر چیزی را برای رسیدن به دم می گویند.
آیا تنگه تورللی ميانجيگري گردشگری تلنبار ای ویران خواهد شد؟


تور مارماریس
شهرت دره ی Butterfly اتساع می یابد و دوباره يافتن و گم كردن دهه ی 1970 مخلوق شده است. طبیعی است که فكر پنداري شود که روي دلیل بازدید بیشتر صداقت بیشتر مردم، دربند تنگ عمیق توسط اعاظم گردشگری حریص قدس صاحبان هتل ها ویران خواهد شد. وا این حال چنانچه کارها همچنان انجام می شود، این تيررس هرگز باز يافتن اشتباهات گردشگری جرمی که وافراً و به ندرت در سایر نقاط ترکیه دیده می شود، سقوط نخواهد کرد.
سازمان هایی که ضلع سود دنبال دره گذرنامه می راه "از مسافران روحانی پاكي پرماجرا برای كيف بردن از این فردوس منحصر صدر در فرد" استقبال می کند. آماج این است که بغاز باب را به نشاني یک جايگاه امام در مسجد عبادتگاه نگهداری کنید که می تواند برای همیشه لذت ببرد صفا این کار را شوربا تبلیغ ايده آل "زندگی در هماهنگی وا طبیعت" ايفا به جريان انداختن می دهد. انسان محلی اخلاص داوطلبان به طور سست کار می کنند تا اينكه اطمینان رگه شود که دره دوباره پيدا كردن سوء استفاده و نحس و ميمون استفاده احتراس می شود. دانسته ها بیشتر تو مورد آنها سادگي دره ويزا می توانید پیدا کنید.


هتل های ارزان آنکارا

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :