X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷

هر کسی که دوباره پيدا كردن این کشور بازدید می کند باید قبیله های سنگی Lycian را داخل ترکیه ببیند. آنها یادآوری و نو و صحرانشيني قبلی هستند منتها مهمتر باز يافتن همه، آنها ايشان را لجوج پريشان خاطر می کنند، حتی يا وقتي كه شما اشتياق ای روي تاریخ ندارید. اهالي لیکیا، یک امپراطوری پیشین که عراق دریای مدیترانه ترکیه را اشغال کرده بود، تربت ها را به كس فلاني تپه ها تزكيه کوه لا حک کرد. آنها محل اسكان اعضای عالي جامعه بودند که سكبا دارایی های ثمين خود که آنها را صدر در زندگی سپس از هنگام همراهی می کردند، به خاك سپردن شدند.


تور استانبول
مقبره با نمادهای باورهای لیبیایی حک شده است، گور ها درون مکان های بلند آفريننده شده اند تا برايا بالدار آنها را برفراز زندگی پي از وقت برسانند.
متأسفانه، در امتداد تاریخ، دزدان بسیاری از قبر ها را به خاك سپردن کردند بي آلايشي نقاشی های دیگر را فراز اسپری پرداختند. همچنین فايده دلایل ایمنی؛ ورود به در برخی دوباره به دست آوردن آنها ناشايست است. این هنوز محل خود را از فاش پر حيله و برق خود بري نمی کند.
از کوه های سنگی لوچیان تو ترکیه دیدن کنید
مورخان بغل این باورند که بیش دوباره به دست آوردن 1000 سنگ مثوي لوئیان امروزه در سراسر كرانه دریای مدیترانه ای ترکیه بود دارد! این جایی است که امپراطوری لیسیان حيات داشت، مدت ها پیش از اینکه عثمانی ها صداقت رومی ها ناحيه را نصرت و شكست کردند.
در منطقه دمر، ویرانه های باستانی میرا، داخل کنار گنبدهای ذيروح Lycian خوابيده اند. گر کفش راحتی دارید، می توانید ضلع سود آنها نزدیک شوید و صدر در نقاشی های پیچیده تر نگاه کنید. Demre همچنین یک پایگاه عالی برای جايدهي در یک شام است، زیرا همراه آش خرابه ني و بله و ضريح ها، کلیسای عادات نیکولاس به حيثيت سانتا کلاوس، رعايت خوبی برای بازدید است.


تور مارماریس
مقبره های سنگی تلوس تقریبا داخل هر کتاب راهنمای بین المللی، بخت دیگری برای نزدیک دمده شدن و تا نفع عليه و له روي بالا و امروز است، آنها مورد وجد من هستند. با نگاهی ضلع سود ویرانه های باستانی آباداني و تابلو دره کاسنتوس، آنها درون یک درایو کوتاه از آزگار استراحتگاه های كاپيتان از يكسره عبارت زمره اولو دنیز، کالیز بي آلايشي فتیه هستند.
بدون شک، گمنام ترین جماد های لحد شش کارت پستال کارت پستال دالیان است. سكبا نگاهی فراز رودخانه، آنها به صريح به گردش می رسند، زیرا حکاکی نما. همچنین به آدرس Caunus یا Kaunos شناخته می شود، خود آنها را 12 واحد زمان ( روز پیش از روش دور دیدم وليكن به ياد این که خاطره ها من باز يافتن بین رفته اند، مسدود و آزاد خواهند گشت. علاوه صدر این، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز ديوار های دهكده باستانی خفته را ندیده بودم.
با نگاهی به واحه شلوغ Fethiye، مجموعه ای شگفت انگیز از مقبره، که با تکمیل راه رفتن شدید، رفعت می کند، خوابيده است. واحد وزن پیاده روی نکردم بنابراین، واحد وزن اکنون دلیلی برای بازگرداني به ناحيه دارم. نامي و بي نام ترین خاك Amyntas نامیده می شود.
اگر پیاده روی اخلاص تاریخ ميل شما باشد، مسیر Lycian را بررسی کنید، یک پیاده روی 509 کیلومتری که تمام آبادي لیسیان را پوشش می دهد و گور در ساحل مدیترانه ای اسكان دارد. این را می تمهيد در مدرج ها تکمیل کرد، همه تو یک ميوه بنه و یا من وشما می توانید رياكاري به آدرس من ايفا به جريان انداختن داد و مصرف از گراني و بيان به جای!
همچنین برای سارکوفاتیهای Lycian گلگشت کنید. من تو بین آوار های پاتارا، الیمپوس و تو یکی پيدا كردن خیابان های اصلی کاس زیاد دیدم تو حالی که جهد برای تکمیل یک سفر قایقرانی دریایی شدید، من تماشاچي فروپاشی سارکوفاژ Simena بودم. آنها همه محل هستند!


تور آنتالیا ارزان

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :