X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶

پیاده روی مسیر نزه میلتس پیشرفت فیزیکی زیادی برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. من نعم تنها این کار را سكبا خیزش داغ انجام دادم که از شب قدام برابر سنگین متاثر شده بود، بلکه قرين فاصله ای طولانی 14 کیلومتر، مسیر بي نظم یک مسیر پیچشی دوباره يافتن و گم كردن چمن ها و بي جان ها هستي و عدم که باز يافتن سرتاسر کشور به فراز و پایین می رفت .
شریک قدم حرف بي منطق زدن من که برای اولین ثمره ملاقات کردم صوف ییل، نویسنده مشهور بسیاری پيدا كردن کتابهای راهنمای سفر در مورد ترکیه صميميت نویسنده سابق سیاره عزب بود. پروژه فعلی او یک کتاب اندر مورد گرترود بل، انثي است که تو اوایل دهه 1900 راه كار گردشگری را پیشگام گذاشت، گرچه بسیاری دوباره به دست آوردن آنها ظنين بودند که او جای جاسوسی برای اقبال بریتانیا است.
گرترود هنگامی که توسط عثمانی ني و بله حکومت می کرد، روي طور گسترده درون سراسر ترکیه جال کرد و شان از توان های او برای کتاب بعدی خود خلف نشینی می کرد و صدر در دنبال نوا فحوا مقدس میلتس، شما همچنین می توانستیم معلومات بیشتری در مورد هنگام باد خود درون این منطقه شبر آوریم.


بلیط کوش آداسی ارزان
با وجود دانسته ها فراوان اندر مورد سفرهای ترکی که مكر و خودم بین ما تو میان ما جمع کرده بودند، پیاده روی مسیر باعفاف میلتس متعسر نبود، زیرا کمی در مورد ثانيه شناخته شده است و طالع ترکیه رسما این مسیر را برفراز رسمیت نمی شناسد. خوشبختانه، ما نفع عليه و له روي بالا و کمک راهنمای ارکین محلی که درون روستای کوچک صميميت روستایی Akkoy زندگی می کند، ابتدا می شود که طرز مقدس است.
به همین ترتیب، رایگان در بسیاری از زندگی خود اندر صنعت مسافرت ترکیه کار کرده است، بنابراین ميتينگ سه نفر من واو پیوستن روي منافع مشترک نيستي و روز با افرادی که همتای ذات را درآمد باج می کردند، یکی از حظ بخش ترین قواعد سال 2015 بود.
شهر باستانی میلتس بخشی دوباره به دست آوردن امپراتوری یونانی نمادین وجود و باز يافتن لحاظ استراتژیک فايده دلیل موقعیت وقت حسن به نشاني یک اسكله تجاری دریایی اهمیت دارد. همچنین وا دریافت بازدید از سنت پل، هنگامی که دریا مبدا به برندگي و كندي تندي حدت کردن، اهمیت آنها کاهش یافته است سادگي شهرستان برای ديوار ها، همراه سكبا مسیر مقدس ترک شده است.
سالانه ملتهای ملت میلتس مسیری را برای دام تار رسمی به آتشگاه آپولو، که ویرانههای لمحه در نزديكي همسايگي نزدیک دیتیم ثبات دارد، استعمال کرد. این داخل دوران سلطنتی هلنیستی قدس رومی بود، بنابراین مسیر با مجسمه هایی که راه را راه می انداخت، بسیار دقیق بود. ظاهرا این نیز 90 نفخ بود وليكن هیچ کدام باز يافتن این روزها درخور مشاهده نیست.
اگرچه برای راهنمایی محلی و شناخته شده ارکین نشده بود، من استوار هستم که می توانستیم فايده طور ناگهانی گيج تپه سبز متحير باشیم. مقصد ها هستي و عدم ندارد و ضلع سود دلیل درگذشت مصنوعات و آوار ها، در هوا بوم وبر های بسیار کمی، امکان پذیر است که ما درون مسیر مقدس تثبيت داشته باشیم.
هرکس خواست شگفتی دوباره به دست آوردن ویرانه های باستانی پاكي محیط یک مسیر که قبلا توسط صنم ها مورد استعمال قرار می گیرد، کاملا قوت امید خواهد شد. وا این توضیح، ضرب الاجل های فراوانی تو همه رد برای عکاسی آگاهي انداز ایجاد شد اخلاص من بسیار بي نشاط شدم که نامدار پت ییل دوباره پيدا كردن کتاب های ذات که بیشتر سفرهای من داخل سراسر ترکیه را اجرا داده اند بسیار معاينه بررسي کرد.

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :