X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان يکشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۷

با اشتیاق برای کاوش در سایت های تاریخی درون ترکیه، خود همیشه خودم را درون مورد بسیاری از آوار های قدیمی شناختم. ساحل دریای مدیترانه به مكانت زیاد، ترکیه را با معروف ترین پیاده روی پیاده روی خويش به منزلت مسیر لوسیان ارائه می دهد. با این حال، هنگامی که یک مقاله داخل مورد گردوخاك خراب های قدیمی Tlos را کشف کردم، طرفه العين را به كرات و مكرر خواندید زیرا ازبن از این روستا خبر نداشتم.
تور آنتالیا
چرا مورخان می گویند، لمحه را اجرا داده است و هنوز محنت اهمیت زیادی دارد، داخل مورد روش فرهنگی در دنباله سال ها؟
مهمتر دوباره به دست آوردن همه، من واداشتن بودم یاد بگیرم که در لمحه Tlos حيات و چگونه آنك بود.
به من زبان شد که آنها تو دره Xanthos بودند، و دستور كار اصلی واحد وزن بود، اما در شاطي ساحلی Patara. برای رفتن ضلع سود آنجا، وا توجه به نمونه های گوگل، یک ساعت درازي می کشد. با این حال، خود نمی توانستم یک عنوان عمومی محمول و نقل در این مسیر پیدا کنم، بوتيك های تور گشت و گذار سپرده بودند، و اذن رانندگی خود را نداشتم.
بنابراین، تصمیم گرفتم که نفس را فراموش کنم بي آلايشي مسیر الفبا ساحلی را استمرار دادم تا داخل جزیره اولو دنیز، ترکیه اسكان کنم. پس پيدا كردن ورود، واحد وزن یک تبلیغ گشت و گذار دیدم که دوباره به دست آوردن بسیاری از هدف پرتاب ها پيدا كردن جمله Tlos بازدید کرده بود، بنابراین من في الفور زودگذر یک بلیط را خریدم.
درباره Tilsu Ruins تو ساحل مدیترانه ای از ترکیه
من نمی فهمم براي چه Tlos وافراً و به ندرت در کتاب های معصوم ولي پيشرو و مقاله ها سخنان تاریخ تو مورد ترکیه ذکر نشده است. این بیشتر دوباره به دست آوردن یک جذب توریستی يكدلي یا حزب ای از دربدر چپاول های غیر سازمانی است.
راهنمای سفر یا کتاب مشروح مورد نیاز است تا نفع عليه و له روي بالا و طور کامل دوباره پيدا كردن اهمیت تاریخی بهره ور شود وليك حتی خواه تاریخ اشتیاق شما نباشد، دیوارهای شهر، آمپیتهاترا، آبزن عمومی بي آلايشي خیابان سوق و ميدان معامله که توسط كاخ و لیبیان نادیده گرفته شده است، یک ميل شگفت انگیز برای بنياد قرار و معماری روند اندر طول هزارها هزارگان سال است.
ایستاده داخل بالای تپه، خويشتن نیز سكبا چشم انداز ديده انداز عجب انگیز برفراز من یادآوری زیبایی طبیعی ترکیه، متنفر تهي از دهات های مبصر بزرگ تر و عمارت شهری پاداش.
تور آنتالیا
منابع می گویند که Tlos یکی دوباره به دست آوردن قدیمی ترین تزكيه بزرگترین شهرهای روزگار Lycian بود. Lycians تو سواحل مدیترانه ای دوباره يافتن و گم كردن ترکیه پيدا كردن دوره عصر مفرغ غالب نيستي و داخل سال های آنك نیز ضلع سود امپراطوری های مختلف دوباره به دست آوردن جمله رومی ها علي الاتصال شد.
بدیهی است که برای ایجاد نخستین گروه دموکراتیک، واژه سازش و سنن آنها ناپدید شد، منتها جوامع تاریخی برای پيشه خود، ایجاد روند بي آلايشي مبارزه شوربا مهارت ها ناموس می گذارند.
با التفات به محل سکونت آداب داني های مختلف، بعضی از دربدر چپاول های تلوس نیز باز يافتن روم، بیزانس صداقت امپراتوری عثمانی ضلع سود دست می آید، بنابراین اهمیت بیشتری برای وجود آنها دارد.
راه رفتن داخل اطراف عمران ده اصلی، حرکت شاق و پیاده روی ملایم بود، اما راه رفتن به آرامگاه Lycian و كاخ در بالای تپه، شدید بود. هرچند مكانت این اهتمام بود و اندر حالی که تو داخل لحد های فرسوده شده گلگشت می کرد، غیر ممکن است که افکار درباره اشخاص قبلی در ادامه تاریخ را نادیده بگیریم، که در همان اشكوب ایستاده اند.
گرچه درون حال بسيجيده خالی و هدف پرتاب هایی از فره وجود ندارد، خاكجا ها حرمت سکونت اشخاص مهمی درون امپراتوری شیلی بود. در کنار آن، شوربا وجود داشتن مايملك خود، که شوربا آنها فايده زندگی ظهر از موت گاه برمی گردد، موقعیت بلند صدر روی تپه، برای برايا بالدار معتاد خواهر شبيه آنها را محمول می کند.
در كنار جانب چپ شهر، در یک لهنه سنجه شیب سرا که پادرمياني انسانها لايق دسترسی نیست، یک خاكجا است، نطق و نوشتار می شود که از قهرمان داستان شناسی یونان، Bellerophon خلوص پگاسوس سياه پرنده ای غولپیکر جاودانه نفس است. تاریخ، مناسبت اساطیری، تربت Lycian، يكدلي نمایش های ديد انداز عقيده نکردنی Tlos، یکی دوباره پيدا كردن مکان های مورد وجد من تو ترکیه است. مطمئنا گر شما در ساحل دریای مدیترانه هستید، ببینید.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :