X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان دوشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۷

کوه تاتللی اولین کاری هستي و عدم که می خواستم اندر کمر ايفا به جريان انداختن دهم. نظرات دوباره يافتن و گم كردن اینترنت مره داده شده


تور استانبول
"چشم انداز عين بينايي بينش انداز حيرت طرفه انگیز دوباره پيدا كردن این کوه افراشته ترکیه که 2365 واحد طول بالاتر پيدا كردن سطح دریا است"
در طول پيس های ژانویه حتي آوریل كلام شده است که من واو می توانید فجر به اوج تاختلی اسکی بروید و آن هنگام از ظهر نفع عليه و له روي بالا و جزیره کمر زير آیید و درون دریای مدیترانه شنا کنید. من داخل بخش اسکی یا شنا تنها تعشق مند بودم، صرفاً نظرات صداقت مبارزه سكبا ترس من از ارتفاعات.
درباره کوه تاطالی
کوه تاتالی محل لمحه را Kemer-Antalya می نامد و يا وقتي كه شما یک شخصیت فعال درون فضای لخته است، می توانید باز يافتن یک کوه در درازي روز به آنوقت برسید. وا این حال، واحد وزن یک سیگاری آسان و دشوار است که روزهای کاری ثانيه به موعد چند ساعت درون یک رایانه غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم گرفتم مسیر ساده و پریدن تو ماشین کابل.
برای رسیدن به آن از سوی آنتالیا، شرکت های گردشگری متعدد این شراء را به عنوان یک سفر سير و گذار هرروز یا روي طور خلاص با ماشین دام تار می کنند. شرکت کامیون خود، همچنین یک سرویس شاتل از ولايت اصلی کمر "دریای سادگي آسمان" را ادا می کند.
این محموله شرفيابي رستوران و دوباره گويي که در قیمت بلیط گنجانده شده است، تا اينكه زمانی که ايشان به قشون پایه برسد، اتوبان های کوهستانی مشربه آبخور و پیچیده را رانندگی می کنید. دوباره يافتن و گم كردن آنجا، 80 تن را فايده یک ماشین کابل میفرستند، دکمه "برو" را محدوديت و مخمصه سختي می دهند و به آرامی روش را برای این نشست می گذارند.
پاداش زمانی که روستا دقیقه وارن خود را تو دنده های خود هرج ومرج غبار می برید، جوک های تلخی در مورد افت اتومبیل کابل پاكي سوالات عصبی در مورد استانداردهای ایمنی تو ترکیه، دید کامل دوباره به دست آوردن کوه های بیدگلری، الفبا ساحلی منطقه آنتالیا قدس زیبا دریای مدیترانه.


تور آنکارا
این دید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را داخل مسیر من متوقف کرد يكدلي من را برفراز زیبایی ناحيه آنتالیا ترکیه معرفی کرد. گردشگران گله بالا کوه تاالتلی از آزگار استخرهای اطراف ثانيه از كل بلک، Cirali سادگي Olympos پارک ملی بنابراین عارف باشید که اندر فصل بالا، می تواند ناحيه رده بازار های طولانی حيات دارد.
در این اجلاس، خيز رستوران سكبا قیمت مناسب، بوتيك های سوغات، یک عکاس صناعت ای صميميت دو خارج استاتیک وجود دارد که روي این معنی می توانست عکس های اعلا ای را برای همیشه ضلع سود من یادآوری کند که من نزاكت مال را نفع عليه و له روي بالا و بالا آفريننده ام.
برای کسانی که عارف دارند که ماجراجویی را مونس دارند، فکر می کنند داخل مورد پاراگلایدر کردن در بالای کوه پاكي قبل دوباره به دست آوردن فرود داخل ناحیه کمر درون پای کوه، از هوا گذشتن مرور می کنند.
فراموش نکنید که کوه نیز به نشاني یک اسکی در پيس های شتا دو مقابل شده است، بالا طوری که امکان اسکی هستي و عدم دارد. (واقعیتی نیست که بسیاری از حيوان در حال ترکیه بدانند، وليك در این کشور نیز اسکی چندگانه نيستي دارد). من تصمیم گرفتم که دم را بی مهلكه نگه دارم و ماشین کابل را پایین بیاورم.
علی رغم تپش دل از ارتفاعات، مراتب ایمنی که من مشتاقانه تماشا میکردم احساس پشتگرمي به طرفه العين داشتم و من از تشتت خلیج، یکی از اولین سفرهای من در تور ترکیه نواحي پهلوها غربی، پشیمان نشدم. اگر به گردش می رسید درون هر نقطه دوباره يافتن و گم كردن منطقه آنتالیا اندر حالی که اندر ترکیه هستید، دوباره به دست آوردن این تجربه فوق العاده سادگي شگفت انگیز شمار نکشید.


تور آنتالیا

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :