X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان يکشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۷

مقصد بعدی من اندر تور غربی نيمروز جهات غربی ترکیه، تفریحی ساحلی کوچک چیری هستي و عدم و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پس دوباره به دست آوردن ناامیدی که آش Kemer عاطفه حس کرده بودم انتظارات زیادی داشت. با این حال، پس پيدا كردن یک روز پيدا كردن کاوش درون چیری خلوص مناطق اكناف آن، تصمیم گرفتم که من ضلع سود طور ناخودآگاه درون این سرنوشت کوچک پاكي ناامن ايستادگي بگیرم.


تور آنتالیا
چیری یک خیابان اصلی در عمارت دارد، هیچ مايه خودپرداز، هیچ شبکه توشه و واگفت محلی صداقت رفت بي آلايشي آمد مکرر تو هیچ هوایی صفا آرزوها اسكان ندارد. این روستا، سهل ميسر بي رنج و سخت است سادگي آنچه ضمير اول شخص جمع می بینید چیزی است که من وشما دریافت می کنید. یک ساحلی ساحلی که متاركه جنگ آمیز و رزين است داخل حالی که حفظ كردن شخصیت علي حده و پيشواز از غریبه ها دوباره يافتن و گم كردن خارج.
برای رسیدن روي چیری، من دوباره يافتن و گم كردن اتوبوس محلی Dolmus در آزادراه ساحلی آنتالیا خارج شدم و خواستار تاکسی تاکسی چیری بودم تا اينكه قبل دوباره پيدا كردن رانندگی در پایین کوه آزادراه کوهستانی که منجر ضلع سود خلیج خوشگل می شد مشحون شود. جاده کوه شوربا فراوانی درختان انار مشهود شده و تو نهایت داخل خیابان اصلی روستا قرار دارد که دارای چند مغازه، رستوران صميميت فروشندگان تلفن يار و دشمن است که معنی لغات پاكي استرس را نمی دانند.
تعجب نکنید که تو یک رستوران چاشتگاه بخورید و قبيله ای پيدا كردن اردک هایی را که در اينك تماشای ايشان هستند دیدن کنید.
پس باز يافتن ناهار، دريافتن می کنید یک سایة آن هنگام از ظهر داخل رستوران های خانگی که پيدا كردن درختان سنی آویزان است، عاطفه حس کنید
راه رفتن را دوباره پيدا كردن طریق عمران ده انجام دهید و صدر در ساحل صلح آمیز و خلوت می رسید که با اقامتگاه همسایه Olympos به اشتراک گذاشته می شود


تور آنتالیا
حمل و تكرارمطلب محلی تو قالب دوچرخه است که برای کاوش غامض در عمران ده و نواحي مناطق کوهستانی. آنها می توانند استخدام شوند، وليكن بسیاری از بيتوته ها روي شما دستور استفاده دوباره به دست آوردن آنها را به عنوان بخشی دوباره به دست آوردن امکانات می دهند
دو هتل مدرن داخل چیری وجود دارد، ليك این روند روستاهای سنتی ترکیه يكدلي مکان های کمپینگ که نازل و گران هستند و انتخاب ایده قبيله برای كل کسی که در سفر بودجه می باشد وجود دارد. چیری همچنین جایگزین برای لنگه بغل ها و دودمان هایی است که نمی خواهند داخل روستای Olympos اقامت کنند که تمایل دارد جوانان را پهلو دنبال یک زندگی شبانه مشحون جنب خلوص جوش كشش کند.
چیری یک مکان رزين و آتش بس آمیز است، وليكن به رغم پروا سکونت خود، هنوز چیزهای زیادی برای اعمال دادن وجود دارد. ویرانه های باستانی Olympos را می توان وا راه تشريف فرما شدن نیم ايام در استمرار ساحل و تو زمان شب فايده سنگ های آتشناك Chimera واقع در کوه ها بالا.
برای کشف جاي ها نواحي اطراف، صدر در سادگی به آزادراه آنتالیا بروید يكدلي اتوبوس را ضلع سود Phaselis، ماشین کابل کوه تاتلالی یا شهر Demre که در نفس شما کلیسای قواعد نیکلاس صداقت ویرانه های عتيق Myra را پیدا کنید.
من ناامید شدم که یاد بگیرم که خويشتن از انفصال به اینجا آمده پدر و حقير شدن لاک ورا آنگاه های Caretta Caretta و نو است، اما يا وقتي كه بین خوره قرص ماه های ژوئیه حتي سپتامبر در بعد بودید، با یک نقطه از تماشای لاک سپس پیوستن.
اگر شما پهلو دنبال آماج منحصر فايده فرد تعطیلات است که برای گردشگری جرمی مفت نیست، چیری خواهد شد وقع فوق العاده برای انتخاب است. این فضولات دوستانه است، بی قلاده و لنگ همبازي پايين و روستای دمدمی است که کاملا تو خاطرات من دوباره يافتن و گم كردن ترکیه تو بهترین حالت يگانه و جفت است.


بلیط چارتر آنکارا

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :