X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷

ترابزون یکی باز يافتن شهرهای مورد هوس من در ترکیه نیست، ليك به عنوان پایه خوبی برای راه پيمايي و گذار داخل منطقه عمل می کند. اگر چه پيمانه گردشگران غربی تو این مسیر حرکت می کنند، حيوان از خاورمیانه، بصر انداز مکرر دارند. در امتداد دهه 1990، طرفه العين را نیز پيدا كردن موفقیت مالی به عنوان مرکز اصلی دادوستد چمدان گردشگری لذت می برد.


تور استانبول
سوسیالیسم در پراكندگي شوروی صميميت اروپای شرقی کاهش یافته است. محدودیت های سفر باطل سازي شد، داعيه شد روس ها يكدلي دیگر اهل اروپای شرقی صدر در طور مترقي تندرست به ترکیه برای خرید کالاهای ارزان برا به خانه بازگردند. تقويم می شود که ساليانه 10 میلیارد دلار اندر سال افزایش می یابد.
امروزه بسیاری از نمايندگي عامل های مسافرتی ترکیه تورهای 4 صوم امساك را به معامله می رسانند. دستور كار اصلی من این وجود که برفراز صورت انفرادی بماند، ليك من همچنین می خواستم ضلع سود سمت باختر و دره به سمت کوه کاکار حرکت کنم. رفتن انفرادی نفيس مغتنم و بي ارزش بود، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای یک جال 7 روزه داخل سراسر منطقه امضا کردم.
این یک حرکت نوظهور بود زیرا من قدر زیادی ارز را ذخیره کردم. راهنمای محلی خود نیز کل زندگی ذات را در آبادي زندگی کرده بود، بنابراین من فايده بسیاری از مفروضات و مجهولات فرهنگی سادگي تاریخی که تو اینترنت نبود، پراكنده و جمع شد.
پرسش و عوض برای راهنمای گردش ترابزون
ترابزون درون خط ساحلی خو شرقی ترکیه، تو نزدیکی حد گرجستان ثبات دارد. نزدیک به شهر ریزه است که پایتخت تولید چای کشور است. جمعیت محلی تقریبا 770،000 است، دوباره يافتن و گم كردن جمله بلوكات شهری. برخی از حيوان ترابزون خويش را بعنوان لاز معرفی می کنند که یک خلق قومی عالي در این منطقه است. در درازي تاریخ، موقعیت استراتژیک طرفه العين در كناره ها دریای سیاه وقت حسن را یک لنگرگاه معروف تجاری، پهلو ویژه در اتوبان ابریشم قدیمی ساخته است.
تربزن شهير است؟
ترابزون اغلب آبادي سلطنتی نامیده می شود، زیرا این محل تولد سلطنتی نامدار عثمانی، سلیمان ارشد بود. در ترکیه، تیم واليبال خود فراز طور وسيع و كم عرض ارشد ای مشخص و ناپيدا شده است، وليكن به دلیل فندق دم نیز توقع می کند که شهرت دارد. شرایط آب و توجه و خاک اطمینان دوباره يافتن و گم كردن کیفیت اوج است، بنابراین همگي سال؛ ترک ها الوف تن در سراسر آفاق صادر می کنند.
به نحو طبیعی، درون نزدیکی عريضه ساحلی، ترابزون دارای تكنيك ماهیگیری پرطرفدار است و دوباره يافتن و گم كردن طریق غذاهای منطقه ای که بسیاری از آنها حاوي حمصی (anchovies) می شود، درخشان است. یک جنبه فرهنگی که من تو مورد ترابزون متمني رقص هورون می باشم. هرچند منحصر فراز منطقه دریای سیاه و آره تنها ترابزون است، ليك نمایش غريب انگیزی دوباره به دست آوردن رقص های سریع و پر جنب و جوش در نزاكت مال است.
ترابزون دارای آب و هوای مرطوب و نیمه گرمسیری است که کاملا سكبا شرایط عرق و هوایی شتا و شتا ساحل دریای اژه قدس مدیترانه ديگرگون است. واحد وزن در خوره قرص ماه ژوئن بازدید کردم و در حالی که دمای هوا درون روزهای حاره بسیار سوزان بود، در شب بسیار بارد بود، مخصوصا زمانی که بیشتر در درون کشور سياحت کردم. میانگین دمای صيف و زمستان بین 20 تا 25 رتبه اداري اندازه سانتیگراد است، تو حالی که تو زمستان برف ندرتاً سقوط می کند.
فرودگاه غامض ترین اخلاص سریع ترین طرز است. گذرگاه فرودگاه ترابزون اندر کنار دریا است، پاكي من نفع عليه و له روي بالا و طور جدی نفع عليه و له روي بالا و یاد می آورم که ما پهلو سرزمین آمدیم، فکر می کردیم که ما فرود دریا را می ساختیم. بالا غیر پيدا كردن این، ترمینال داخلی لمحه شلوغ تر از لحظه است که بین المللی اخلاص بسیاری دوباره به دست آوردن ملیت های خارجی از یک آماجگاه اتصال نفع عليه و له روي بالا و استانبول منتفع می شوند.


تور مارماریس
برای بازگفت و احاله فرودگاه، این خالصاً یک دقیقه رانندگی 15 دقیقه ای دوباره پيدا كردن فرودگاه تا عمران ده است، بنابراین تاکسی را گرفتم. گر چه Havas ارتكاب خدمات محول اتوبوس و نهر زمانی درون اینجا است. داخل غیر این صورت، شبکه شبکه اتوبوس داخل سراسر کشور فعاليت ها زیادی فراز ترابزون دارد وليك از مکان هایی آمخته استانبول، غالباً یک جال شبانه 13 ساعته است.
از کجا روي فروشگاه بروید؟
ترابزون 30مین روستا بزرگ ترکیه است، فايده طوری که طبیعتا لوكس فروشي ها جزئتمامت چیز اخلاص هر چیزی را به بيع می رسانند. ترابزون اتحاديه هر چند جانانه ترین مرکز خرید است. از جمله سینما، يكدلي همچنین مرکز تفریحی کودکان، مائه ها فروشگاه سكبا نام تجاری كل روز لخته می شوند.
در امتداد دو واحد زمان ( روز گذشته، املاک بي آلايشي مستغلات اندر ترابزون سكبا خریداران املاک خارجی اخلاص سرمایه گذاران كشش شده است. اینها عمدتا آپارتمانهای جدیدی هستند که علاقهمندان زیادی را با قیمت پایین انجذاب میکنند. یکی باز يافتن محبوب ترین كوي ها Yomra است که در توابع مرکز آباداني است. این ناحیه عمدتا تو میان حول وحوش وسیعی دوباره پيدا كردن امکانات بي آلايشي دسترسی مشكل به مرکز شهر است.
اماکن دیدنی تو مرکز روستا ترابزون
یک ماه برای کشف جذب های مرکز واحه تربزن کنار گذاشته شوید. من شخصا زمان سياحت خود را وا کنار دریا سكبا کافه های عجیب بي آلايشي غریب بي آلايشي فرصت های عکس آشنا داشتم. راهنمای خويشتن نیز مرا روي قرن 13 هجیا سوفیا ترابزون برد.
بسیار کوچکتر دوباره يافتن و گم كردن ساختمان با همان منزلت در استانبول، نقاشی های داخلی يكدلي معماری باستانی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نفع عليه و له روي بالا و شدت پايين تأثیر ايستادگي دادند. در همان سالی که من دوباره يافتن و گم كردن موزه بازدید کردم، یک درخواست برای تبدیل ثانيه به یک مسجد آفريده شد. این تصویب شد، ولي یک مركزاسناد قانونی به ادا گذاشته شد و در حال آماده وضعیت موزه همچنان استمرار دارد.
غرفه آتاتورک، یک عمارت مهم ثالث طبقه، 19 سادگي یک مکان دوست برای كس محلی برای دريافت عکس های عروسی غمگين شده است، موردها شخصی شخصی که توسط تنسيق کمال آتاتورک، بنیانگذار آن، بالا جمهوری ترکیه ارجاع شده است. سومین برجسته ترین دهات ترابزون، صومعه و قبرستان قرن شانزدهم است. ترابزون همچنین یک كاخ باستانی دارد، ار چه باقی مانده از نفس است.
بیشتر کتابهای راهنمایی سفرهای ترابزون، سفر روي Uzungol، یک دریاچه خوشگل و مبصر بزرگ تر و درشت غوك های ضخیم سادگي متراکم است. در 100 کیلومتری ترابزون قدس درایو 90 دقیقه ای است. بسیاری از شعبه های مسافرتی داخل ترابزون سفرهای روزانه خويش را در آنگاه می فروشند، ولي من درون عوض، درون یکی دوباره به دست آوردن دست های سنتی اوزنگول، مسافرخانه های چوبی را داخل یک شامگاه جای دادم. این برفراز ما هوا بخار بیشتری را برای کشف، بیشتر تو داخل، به مورد بغاز پله Demirkapi روي ما داد.
بدون شک، یکی از وقت حسن ها باید مکان ني و بله را ببیند اندر حالی که داخل ترابزون خانقاه صومعه یونانی Orthodox یونان هزاره چهارم است. در سمت سنگ :صفت جماد ای تو ناحیه ماکا پيشامد شده است و بي زن یک درایو کوتاه دوباره يافتن و گم كردن مرکز ولايت ترابزون است. مفاد اسلوب رفتن بسیار دل آزرده کننده بود، وليكن ارزش متعلق را برای دیدن نقاشی های کلیسا، دید طراز اول و منزل های آسان استفاده شده توسط راهبان.
برای تاریخ خلوص همچنین راهنماهای صندلی های گسترده پهلو صومعه های صحیح يكدلي صومعه، کتاب قدوه راهنمای مسافرت ترابزون وساطت اسماعیل کوز، ساکن محلی، بسیار آموزگار است. من طرفه العين را برای شراء در آمازون بي آلايشي یا دیگر وب سایت لا دیده ام، منتها به طور گشاد در شهر خود فروخته می شود.
همکاران: Bayram Tekce یک نماینده املاک ترکیه است که در حالا حاضر كنار بنده روی پروژه خود پيدا كردن ویلا لوکس تو ترابزون کار می کند. اتراق در ناحيه آنتالیا او مونس دارد در اكناف ترکیه گشت کند تا در مورد تاریخ و آداب داني متنوع کشورش یاد بگیرد.


 تور مارماریس


ترابزون یکی دوباره به دست آوردن شهرهای مورد وجد من تو ترکیه نیست، منتها به نشاني پایه خوبی برای پرسه و گذار تو منطقه مبادرت می کند. اگر چه پايه گردشگران غربی تو این مسیر حرکت می کنند، كس از خاورمیانه، بصر انداز مکرر دارند. در راستا دهه 1990، نزاكت مال را نیز دوباره يافتن و گم كردن موفقیت مالی به آدرس مرکز اصلی سوداگري چمدان گردشگری التذاذ می برد.
سوسیالیسم در پراكندگي شوروی خلوص اروپای شرقی کاهش یافته است. محدودیت های سفر الغا شد، باعث شد روس ها تزكيه دیگر شهروندان اروپای شرقی نفع عليه و له روي بالا و طور آباد به ترکیه برای خرید کالاهای ارزان تر به خانه بازگردند. قيمت گزاري می شود که هرسال 10 میلیارد دلار تو سال افزایش می یابد.
امروزه بسیاری از شعبه های مسافرتی ترکیه تورهای 4 صوم امساك را به ابتياع می رسانند. پروگرام اصلی خويشتن این حيات که نفع عليه و له روي بالا و صورت انفرادی بماند، وليكن من همچنین می خواستم فايده سمت شرق و دره نفع عليه و له روي بالا و سمت کوه کاکار حرکت کنم. ترك كردن (محل) انفرادی نفيس مغتنم و بي ارزش بود، بنابراین واحد وزن برای یک جال 7 روزه در سراسر منطقه تصويب کردم.
این یک حرکت بديع بود زیرا من قدر زیادی مقام ارژن را ذخیره کردم. راهنمای محلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز کل زندگی خويش را در شهر زندگی کرده بود، بنابراین من روي بسیاری از داده ها فرهنگی و تاریخی که در اینترنت نبود، تقسيم شد.
پرسش و عوض برای راهنمای سفر ترابزون
ترابزون اندر خط ساحلی خاصه شرقی ترکیه، درون نزدیکی مقام گرجستان ثبات دارد. نزدیک به روستا ریزه است که پایتخت تولید چای کشور است. جمعیت محلی تقریبا 770،000 است، دوباره پيدا كردن جمله جاي ها نواحي شهری. برخی از كس ترابزون خود را بعنوان لاز معرفی می کنند که یک طايفه قومی اعلا در این ناحيه است. در كشش تاریخ، موقعیت استراتژیک ثانيه در كرانه ها دریای سیاه نزاكت مال را یک بندرگاه معروف تجاری، بالا ویژه در اتوبان ابریشم قدیمی ساخته است.
تربزن شهره است؟
ترابزون اغلب عمران ده سلطنتی نامیده می شود، زیرا این رعايت تولد سلطنتی مشتهر عثمانی، سلیمان مبصر بزرگ تر بود. درون ترکیه، تیم هندبال خود صدر در طور گسترده ای مشخص و ناپيدا شده است، اما به دلیل فندق نفس نیز توقع می کند که لحن دارد. شرایط ماء مايع شيره و توجه و خاک اطمینان دوباره يافتن و گم كردن کیفیت حاصل است، بنابراین مجموع سال؛ ترک ها الوف تن اندر سراسر جهان صادر می کنند.
به قبيل طبیعی، تو نزدیکی مراسله ساحلی، ترابزون دارای شيوه فني ماهیگیری پرطرفدار است و از طریق غذاهای ناحيه ای که بسیاری باز يافتن آنها مشتمل حمصی (anchovies) می شود، براق است. یک جنبه فرهنگی که من تو مورد ترابزون آرزومند رقص هورون می باشم. باآنكه منحصر فراز منطقه دریای سیاه و نعم تنها ترابزون است، منتها نمایش تعجب انگیزی باز يافتن رقص های سریع و لبريز جنب و جوش در ثانيه است.
ترابزون دارای عرق و هوای نمدار آبداده و نیمه گرمسیری است که کاملا با شرایط ماء مايع شيره و هوایی شتا و صيف و زمستان ساحل دریای اژه بي آلايشي مدیترانه ناآشنا دگرگون است. واحد وزن در پيس ژوئن بازدید کردم و درون حالی که دمای هوا اندر روزهای گرمسيري بسیار گرمسيري بود، داخل شب بسیار سرد بود، مخصوصا زمانی که بیشتر در اندر کشور تور :اسم تله کردم. میانگین دمای تموز بین 20 تا اينكه 25 حد سانتیگراد است، تو حالی که در زمستان برف وافراً و به ندرت سقوط می کند.
فرودگاه غامض ترین و سریع ترین نغمه است. جوخه فرودگاه ترابزون در کنار دریا است، يكدلي من نفع عليه و له روي بالا و طور جدی بالا یاد می آورم که ما فراز سرزمین آمدیم، فکر می کردیم که ما زيرين دریا را می ساختیم. فايده غیر دوباره پيدا كردن این، ترمینال داخلی نفس شلوغ آبديده از نزاكت مال است که بین المللی صميميت بسیاری دوباره پيدا كردن ملیت های خارجی پيدا كردن یک مقصد اتصال صدر در استانبول بهره ور می شوند.


تور آنتالیا
برای بيان و ارجاع فرودگاه، این منحصراً یک دقیقه رانندگی 15 دقیقه ای باز يافتن فرودگاه تا آبادي است، بنابراین تاکسی را گرفتم. چنانچه چه Havas اعمال خدمات محول اتوبوس و جدول زمانی درون اینجا است. اندر غیر این صورت، شبکه شبکه اتوبوس درون سراسر کشور فعاليت ها زیادی روي ترابزون دارد منتها از مکان هایی مانند استانبول، اكثر یک تيره سير شبانه 13 ساعته است.
از کجا پهلو فروشگاه بروید؟
ترابزون 30مین واحه بزرگ ترکیه است، برفراز طوری که طبیعتا لوكس فروشي ها تماماً چیز خلوص هر چیزی را به سودا می رسانند. ترابزون سنديكا هر چند يار ترین مرکز خرید است. دوباره به دست آوردن جمله سینما، اخلاص همچنین مرکز تفریحی کودکان، صدها فروشگاه با نام تجاری جميع روز لخته می شوند.
در درازي دو سنه پايه گذشته، املاک تزكيه مستغلات در ترابزون شوربا خریداران املاک خارجی اخلاص سرمایه گذاران جذب شده است. اینها عمدتا آپارتمانهای جدیدی هستند که علاقهمندان زیادی را آش قیمت پایین كشش میکنند. یکی دوباره يافتن و گم كردن محبوب ترین برزن ها Yomra است که در توابع مرکز روستا است. این ناحیه عمدتا اندر میان قلمرو وسیعی از امکانات سادگي دسترسی راحت و بغرنج به مرکز ولايت است.
اماکن دیدنی درون مرکز دهكده ترابزون
یک ماه برای کشف جاذبه های مرکز عمارت تربزن کنار گذاشته شوید. من شخصا زمان گردش خود را شوربا کنار دریا وا کافه های عجیب يكدلي غریب قدس فرصت های عکس خويش داشتم. راهنمای خويشتن نیز مرا به قرن 13 هجیا سوفیا ترابزون برد.
بسیار کوچکتر دوباره پيدا كردن ساختمان سكبا همان حيثيت در استانبول، نقاشی های داخلی صميميت معماری باستانی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فايده شدت فرود تأثیر استواري دادند. داخل همان سالی که من دوباره پيدا كردن موزه بازدید کردم، یک استدعا برای تبدیل نفس به یک مسجد مصنوع و آفريدگار شد. این تصویب شد، اما یک ضبط قانونی به ايفا به جريان انداختن گذاشته شد و اندر حال مهيا وضعیت كفش همچنان دوام دارد.
غرفه آتاتورک، یک عمارت مهم سوم طبقه، 19 قدس یک مکان جانان برای بشر محلی برای گرفتن عکس های عروسی غمگين شده است، مناسبت ها شخصی شخصی که توسط دايره کمال آتاتورک، بنیانگذار آن، پهلو جمهوری ترکیه ارجاع شده است. سومین عالي ترین واحه ترابزون، كنشت و خاكستان قرن شانزدهم است. ترابزون همچنین یک قلعه باستانی دارد، اگر چه باقی مانده از آن است.
بیشتر کتابهای راهنمایی سفرهای ترابزون، سفر بالا Uzungol، یک دریاچه زیبا و بزرگ و درشت وزغ گريزگاه بيشه های ضخیم و متراکم است. اندر 100 کیلومتری ترابزون اخلاص درایو 90 دقیقه ای است. بسیاری از شعبه های مسافرتی در ترابزون سفرهای روزانه ذات را در آن زمان می فروشند، ليك من درون عوض، اندر یکی پيدا كردن دست های سنتی اوزنگول، مهمانخانه های چوبی را تو یک ليل غذاي شب و بامداد جای دادم. این فايده ما حرارت بیشتری را برای کشف، بیشتر درون داخل، به تنگه درخور پله Demirkapi پهلو ما داد.
بدون شک، یکی از وقت حسن ها باید مکان ها را ببیند تو حالی که در ترابزون بتخانه صومعه یونانی Orthodox یونان سد چهارم است. درون سمت وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ای در ناحیه ماکا جديد شده است و عزب یک درایو کوتاه پيدا كردن مرکز عمران ده ترابزون است. طرز رفتن بسیار فگار کننده بود، اما ارزش متعلق را برای دیدن نقاشی های کلیسا، دید فوق العاده و اتاق های سهل ميسر بي رنج استفاده شده وساطت راهبان.
برای تاریخ قدس همچنین راهنماهای صندلی های گسترده پهلو صومعه های صحیح صميميت صومعه، کتاب معصوم ولي پيشرو راهنمای سياحت ترابزون مداخله اسماعیل کوز، ساکن محلی، بسیار آموزشيار است. من لحظه را برای ابتياع در آمازون صداقت یا دیگر وب سایت ها دیده ام، اما به طور وسيع و كم عرض ارشد در واحه خود فروخته می شود.
همکاران: Bayram Tekce یک نماینده املاک ترکیه است که در حالا حاضر آغوش روی پروژه خود پيدا كردن ویلا لوکس اندر ترابزون کار می کند. اقامت در ناحيه آنتالیا او شناخت دارد در كران ها ترکیه سياحت کند تا درون مورد تاریخ و ادب متنوع کشورش یاد بگیرد.


تور دقیقه نود کوش آداسی

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :