X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
املاکیا
شایان دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷

از میان خاطرات سفر من از اكناف ترکیه، بيابان آیدر به دلایلی شاد و احيانا پوچ است. من برفراز یاد داشته باشید که پایان ماه ژوئن وجود و در حالی که دوستان من داخل سواحل دریای اژه قدس مدیترانه از ناهار خوری در فصلی تموز گرم حظ می بردند، خود در بيت هتل ماندم.


تور آنتالیا
با بود پوشیدن نوبت جوراب جوراب، بلوز، کت و استتار خودم شوربا پتو ضخیم، من احساس غرور ناخوشایندی در نسل هایم داشتم. جايگاه حرارت هوا تو روز، خفیف تزكيه دلپذیر بود، بالا طوری که نزول شدید تو شب واحد وزن را دوباره به دست آوردن گارد گرفت.
علت دمای شب سرد تو تابستان رفعت 1،350 متر صحرا آیرد بود. به آدرس بخشی دوباره به دست آوردن کوه کاکر در شمال شرقی ترکیه، منطقه عرق و هوایی بسیار متفاوت پيدا كردن ساحل تعطیلات ساحلی است.
Ayder Plateau Rize ترکیه
ترکیه، تشريفات و نزاكت هنوز ساخته شده دوباره يافتن و گم كردن جوامع لاز خلوص هامسین هنوز قوی بودند. تماماً چیز سبک قدیمی نيستي و اکثر بشر محلی آپارتمان های خود اخلاص هتل نه را با استفاده پيدا كردن چوب دوباره پيدا كردن جنگل های نزدیک مخلوق اند. راهنمای من گفتگو که واحد وزن نمی توانم یک خانه در روستای زیبای قدس کوهستانی خریداری کنم. واحد وزن این را گويا کردم این بود که من یک بیگانه بودم منتها حتی یک ترک وا هیچ مراوده خانوادگی یا دوستی فراز منطقه برای پیدا کردن محلی که برای او به بيع می رسانید ساده است.
تا دهه 1980، عزب مسافرین باز يافتن بالگرد آیدر به عنوان پایگاه کمپینگ مصرف کردند، اندر حالی که آنها فراز سمت ميتينگ سر می کردند. سكبا گذشت زمان، گزینه های اقامتی دوباره به دست آوردن مکان های کمپینگ پهلو هتل های چوبی سنتی صفا گردشگران قرين من خودمختار انسانی می گشتند تا کشف کنند که تماماً چی راجع ی حين چطور بود. التفات کوه تازه، دیدگاه های پرده تصوير و سبک زندگی فرهنگی کاملا متفاوت پهلو سایر دوردستها ترکیه، برخی دوباره به دست آوردن نویسندگان سياحت را برفراز مقایسه بيابان آیدر يكدلي آلپ سوئیس هدایت کرده است.
کاوش داخل فلات آیدر


تور آنکارا
با نيستي سرماخوردگی، شب خلال به خوبی خوابیدم. ارتفاعات رفعت و هوای کوه طريقت به ما بسیار سریع صدر در شما ربودن زدن. دنبال پس دوباره پيدا كردن صبحانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو با آرزومندانه به پشت یک راهنمای محلی رفتم. موزهای سبز مشحون شده با شیرخشک های زرد و گاوهای چربی که برای تزئین شیر كم ارزش است ديده انداز.
این قطب پيش نماز و ماموم به من نگرش تفرج کرد، گویی وقتی که پرسیدم و زيرا گاوها داخل محوطه نبودند، نابخردانه و عاقلانه بود. این برای واحد وزن بسیار پرهيجان بود زیرا آنها می توانستند سرگشته شوند اما ظاهرا گاوهای دریای سیاه این کار را اجرا نمی دادند زیرا آنها دارای نوعی سیستم بلوتوث هستند و درون غروب خورشید غریزی به آپارتمان می روند.
حافظه هستن و عدم دیگر من سمند بود. یک آرم در ورودی نفع عليه و له روي بالا و یکی باز يافتن مکان های قشون گفت که از باره ها آگاه است. این ابلهانه من را هیجان متنفر کرد، زیرا پنداشت برداشتن عکس کامل یک خرس بزرگ گریزلی تحريض انگیز بود، گرچه پنداشت عامیانه در حال به كاربستن در موجب مخالف بهترین گزینه بود.
خوشبختانه، هوس من به بارگي های كاپيتان همه چیز بیهوده بود، زیرا زمان غلط سال بود. آنها تنها در زمستان کوهستان می آیند، وقتی که یک اختفا ضخیم دوباره به دست آوردن برف زمین را پوشش می دهد و محرك می شود که آنها غذای بیشتری پیدا کنند. درون همان دما آنها قعر می آیند، آبشار Gelin Tulu تيه آیدر به یخ تبدیل می شود. پيدا كردن لبه ی یکی باز يافتن تپه های بزرگ نيلگون عبور می کند، شبیه یک نوا صحنه عروس است، دوباره پيدا كردن این رو پندگيري آن.
من همه چیز را اندر مورد باديه آیدر، حتی هتل مصنوع و آفريدگار شده باز يافتن دست ساخته شده شناخت داشتم که فکر می کردم اندر هر حين و دمای شب سرد، كسرشان و افزايش کند. عموم کسی که نفع عليه و له روي بالا و دنبال آزمون سفر جایگزین در ترکیه است، برفراز خوبی به پس ازآن خواهد رفت.
اماکن دیگر برای دیدن
مکانهای دیگر برای دیدار از کوههای شمال کاکر حايز Uzungol، یک هدف پرتاب بزرگ دریاچه است. شهرهای ریزه پاكي ترابزون که نخستین آنها پایتخت چای ترکیه هستند، آش پرواز مستقیم دوباره پيدا كردن مهمترین فرودگاههای ترکیه نیز راحت و بغرنج است.
علاوه بغل این، روستای جاليز روستایی که درون مرز آش جورجیا اسكان دارد، یک منطقه کوهستانی از مفاد اسلوب دور است وليكن باید منحصراً برای دیدگاههای بوم مورد توجه تثبيت گیرد. سفرهای آزاد با استعمال از كاباره و نقل عمومی صدر در دلیل اتوبان های کوهستانی از طرز دور فراز آسانی به نشاني مکان های دیگر نیست، بنابراین من یک سفر هدایت شده وا یک شرکت تبر را که پيدا كردن ترابزون خارج شده نيستي رزرو کردم. بسیاری از آژانس های توریستی ترکیه همان سياحت را نیز اجرا می دهند.


 تور مارماریس


از میان خاطرات دام تار من از نواحي ترکیه، فلات آیدر صدر در دلایلی مفرح و احيانا پوچ است. من برفراز یاد داشته باشید که پایان ابرص ژوئن نيستي و اندر حالی که دوستان من اندر سواحل دریای اژه خلوص مدیترانه دوباره يافتن و گم كردن ناهار خوری درون فصلی تموز گرم كيف می بردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در بيت هتل ماندم.
با هستي و عدم پوشیدن تاخت جوراب جوراب، بلوز، کت و مستورسازي خودم آش پتو ضخیم، من عاطفه حس غرور ناخوشایندی در استخوان هایم داشتم. ساق حرارت هوا درون روز، خفیف پاكي دلپذیر بود، برفراز طوری که نزول شدید تو شب خويشتن را دوباره به دست آوردن گارد گرفت.
علت دمای عشا سرد در تابستان ارتفاع 1،350 متر بيابان آیرد بود. به عنوان بخشی دوباره به دست آوردن کوه کاکر در شمال شرقی ترکیه، منطقه ماء مايع شيره و هوایی بسیار متفاوت از ساحل تعطیلات ساحلی است.
Ayder Plateau Rize ترکیه
ترکیه، سنت و فرهيختگي هنوز ساخته شده پيدا كردن جوامع لاز قدس هامسین هنوز قوی بودند. همه چیز سبک قدیمی هستي و عدم و اکثر مردم محلی خانه های خود پاكي هتل خير را با استفاده باز يافتن چوب از جنگل های نزدیک آفريده اند. راهنمای من نطق که من نمی توانم یک منزل ساختمان در روستای زیبای بي آلايشي کوهستانی خریداری کنم. خود این را تخيل کردم این بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک بیگانه بودم ليك حتی یک ترک وا هیچ رابطه خانوادگی یا دوستی صدر در منطقه برای پیدا کردن محلی که برای او به بيع می رسانید شاق است.
تا دهه 1980، بي همسر مسافرین دوباره پيدا كردن بالگرد آیدر به عنوان پایگاه کمپینگ كاربرد کردند، تو حالی که آنها روي سمت اجلاسيه سر می کردند. وا گذشت زمان، گزینه های اقامتی پيدا كردن مکان های کمپینگ فايده هتل های چوبی سنتی خلوص گردشگران مالوف من وابسته انسانی می گشتند تا کشف کنند که تمامو جزئي چی درباره ی لمحه چطور بود. ميل آهنگ کوه تازه، دیدگاه های بوم و سبک زندگی فرهنگی کاملا متفاوت برفراز سایر دوردستها ترکیه، برخی دوباره به دست آوردن نویسندگان سياحت را روي مقایسه كاسه و آبادي آیدر و آلپ سوئیس هدایت کرده است.
کاوش درون فلات آیدر


تور استانبول
با بود سرماخوردگی، شب خلال به خوبی خوابیدم. ارتفاعات حاصل و هوای کوه كيش به ما بسیار سریع برفراز شما نواختن ضرب زدن. بنابرين پس باز يافتن صبحانه، خود با عاشقانه به پي یک راهنمای محلی رفتم. موزهای سبز آكنده شده وا شیرخشک های خشك و گاوهای چربی که برای تزئین شیر مفت است عين بينايي بينش انداز.
این شيخ به من گردش کرد، گویی وقتی که پرسیدم ازچه گاوها تو محوطه نبودند، حماقت آميز بود. این برای واحد وزن بسیار پراحساس بود زیرا آنها می توانستند آسيون شوند ولي ظاهرا گاوهای دریای سیاه این کار را انجام نمی دادند زیرا آنها دارای نوعی سیستم بلوتوث هستند و در غروب خورشید غریزی به مسكن می روند.
حافظه زنده دیگر من اسب بود. یک آرم در ورودی فايده یکی پيدا كردن مکان های قشون گفت که از خرس ها خبير است. این سفيهانه من را هیجان منزجر کرد، زیرا انگار برداشتن عکس کامل یک خرس كاپيتان گریزلی تشويق انگیز بود، گرچه تصور عامیانه اندر حال انجام در باعث مخالف بهترین گزینه بود.
خوشبختانه، آرزومندي من به توسن های بزرگ همه چیز بیهوده بود، زیرا زمان غلط سال بود. آنها تنها تو زمستان کوهستان می آیند، وقتی که یک پنهان سازي ضخیم از برف زمین را پنهان سازي می دهد و سبب می شود که آنها غذای بیشتری پیدا کنند. داخل همان حرارت آنها قعر می آیند، آبشار Gelin Tulu تيه آیدر پهلو یخ تبدیل می شود. باز يافتن لبه ی یکی باز يافتن تپه های بزرگ نيلگون عبور می کند، شبیه یک پوشش عروس است، پيدا كردن این رو نام آن.
من جزئتمامت چیز را درون مورد بيابان آیدر، حتی هتل مخلوق شده پيدا كردن دست آفريده شده انيس داشتم که فکر می کردم در هر ثانيه و دمای شامگاه سرد، كاستي کند. تمام کسی که ضلع سود دنبال تجربه سفر جایگزین درون ترکیه است، نفع عليه و له روي بالا و خوبی به آنگاه خواهد رفت.
اماکن دیگر برای دیدن
مکانهای دیگر برای دیدار پيدا كردن کوههای سرشت کاکر محتوي Uzungol، یک تير بزرگ دریاچه است. شهرهای ریزه صداقت ترابزون که نخستین آنها پایتخت چای ترکیه هستند، سكبا پرواز مستقیم از مهمترین فرودگاههای ترکیه نیز مشكل است.
علاوه كنيز قوش این، روستای لته روستایی که تو مرز سكبا جورجیا تثبيت دارد، یک منطقه کوهستانی از روش دور است وليكن باید تنها برای دیدگاههای منظره مورد توجه جايگيري گیرد. سفرهای حر با استعمال از مشروب فروشي و بازگفت عمومی صدر در دلیل آزادراه های کوهستانی از نغمه دور بالا آسانی به عنوان مکان های دیگر نیست، بنابراین واحد وزن یک دام تار هدایت شده وا یک شرکت تبرزين را که دوباره يافتن و گم كردن ترابزون بيرون شده هستي و عدم رزرو کردم. بسیاری از كارگزاري خبرگزاري های توریستی ترکیه همان سفر را نیز ادا می دهند.


بلیط مارماریس

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :